2733
2739
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست
من از اول هیچی نگفتم ولی همین دیروز نشسته بود از اینکه چقققققدر مادر شوهر خوبیه حرف میزد از بس هیچی ...

الان با این زنگی که شما زدی مستقیم شلیک کردی به خودت دوست من !!!!!حالا همه جا میشینه علاوه براینکه از خوبی هلی خودش میگه ذکر میکنه عروسم طلبکار و ندید بدیده و زنگ زده گفته کادو بده 

چکارایی میکنین بعصی وقتا 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

پدر من برا دخترم النگو خریده بود بعد عروسمون دید به مادرم گفت برا همه نوه هات طلا میخری مادرم گفت بله چرا نخرم دخترش بدنیا اومد رفت براش گوشواره خرید ،،حداقل یه جوری در لفافه منطورت میرسوندی ،،میدونم ناراحتی و حق داری منم خوب مادرشوهرم همچین میکرد خیلی ناراحت میشدم ولی مستقیم ازش گلگی نمیکردم که هنوز توی روم هم وایسته بگه دوست   نداشتم بیشتر دلم بشکنه 😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کارتون زشت و اشتباه بود. سعی کن توقعت رو از دیگران کمتر کنی. کسی وظیفه نداره واسه بچه شما کادو ...

👍

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

ببين كار اون درست نيس كه بين نوه هاش فرق ميذاره ولي كار شما اشتباه تره يكاره زنگ زدي گلايه كردي

ميذاشتي تو يه فرصت بهتر غ مستقيم ميگفتي كه بفهمن فهميدي

خواهشا بيشتر از اين بچه تو كوچيك نكن

محتاج كادو اونا نيستي كه

2728
ولی همه جا میشینن میگن دادیم منم هیچی نگم فکر میکنن حالیم نیست مادر شوهر پول به جونش بستس این حرفو ز ...

عزیزم بدون سیاست پیش رفتی دیگه

حالا اینبار میشینه میگه بهم زنگ زده سفارش کادو داده...

عزیزم چهارسال پیش واقعا با۲۰۰ میشد گوشواره دوسه گرنی خرید الان نمیشه

من دخترم س سالشه اون موقع طلا۱۰۰ بود ی گوشواره خریدم۳۰۰حدود س گرم

باالان مقایسه نکن.در کل کاش نمیگفتی یا میگفتی شوهرت بگه فقط خودتو کوچیک کردی

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2740
گفتید واسه تولد بچه اتون حتما چیزی بخرن؟!  مگه نیاز دارید؟  عزت نفس که مهمتر از دو تا دو ...

بچه ها چرا متوجه نیستید ایشون از این که فرق میذارن ناراحت بوده و اینکه ادم ناراحتیشو به طرف بگه بهتر از اینه ک واسش کینه بشه،شاید طرف هم متوجه اشتباهش بشه،این اصلا کوچیک شدن نیست،این خانم نیازی ب گوشواره مادرشوهر نداشته اما از فرق گذاشتن بیزارشده،حالا شاید بهتر بود بجای زنگ زدن رو در رو تو موقعیت مناسب میگفت

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

چرا همتون میگید کار بدی کرده؟

خوب تو دلش مونده.حق داره

ادم خصوصا راجع به بچه ش وقتی ببینه فرق میزارن ناراحت میشه

برای منم پیش اومده.خواهرشوهرم جلوم به دخترم گفت((دنیز خودتو انقدر لوس نکن.خودتو بکشی هم به پای پسرعموت نمیرسی)).منم جاش بیفته دلم میخواد جوابشو بدم.اخه این حرفه به بچه میزنی.حالا دختر من خیلی کوچیکه نمیفهمه اما بعدها چی؟

به هرحال عزیزم اتفاقا خوب کردی.بزار بفهمن فهمیدی و ببخشید خ ر که نیستی

اما متاسفانه تو این موارد باااااید شوهر ادم پشتش باشه و خودش بهشون بفهمونه که به زنو و بچه ی منم ارزش قائل شید

شوهر منم تو این موارد مارو قربونی میکنه همیشه

ببخشید انگار طلب کاری..اینجوری شو ندیده بودم...چه کادو به درد نخوری بشه

اره طلب کارم چون اونا هم ازم طلبکارن یه عمره با حرفا و کاراشون سوزوندنم ولی الکی به نردم گفتن ما همه کاری واسش کردیم مامانم بهترین جهازو بهم داد به مردم گفتن چون یتیم بود کمیته امداد جهازشو داد یه هل پوک ندادن بهمون ولی به همه گفتن پرده و تلوزیونشو ما خریدیم تمام ما تختیامو برداشتن واسه خودشون ندادند بهم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
خیلی کارتون زشت و اشتباه بود. سعی کن توقعت رو از دیگران کمتر کنی. کسی وظیفه نداره واسه بچه شما کادو ...

ای بابا چقدر بزرگش میکنید،مادر شوهرم مثل مادر خود ادمه،ادم بعضی وقتا با مادرش حرف دلشو میزنه ایشونم زده

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2706