2737
2734
عنوان

شوهرم باز شوهرم . اه اه اه۱۸سالمه ولی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 65 پست

بعضی وقت ها ارتباط بین ارتباط بین افراد فرق میکنه کامل مثلا شاید اون جاری تو مثل خواهرش بدون یا مثل مادرش بدونه نمیدونم الان عموی من مامان منو کاملا مامان خودش میدونه و باهاش کاملاً راحت سر هر موضوعی حالا اینکه به گفته که تو نقشی چی یا هر کس دیگری یا هر بحث دیگه ای برات مهم نباشه مردا ۴۰ ساله شون ۵۰ سالشون که بشه دوست دارند فیلم های س** یا پ و ر ن  او ببیند اگر بخواهیم این موضوع حساسیت نشون بدی  روز به روز شرایط بدتر نمیشه به نظر خودت هم شما هم شوهرتون کمه پس باید انقدر به پای همدیگه بمونید تا همون جوری که دلتون می خواد می تونید بار بیارید پرکن همه رو هم دیگر بتونید ادب کنید اون طوری که خودتون دوست دارید شما هم دیگه هیچ وقت این حرف نزن که من نمی خواستم بابا منو به زور به این داد به هر حال این هم سرزندگی همسرت زندگی مشترک تو با این آقا داری میگذرونی �چ وقت هیچ وقت حتی جلوی مادرت پدر دوستت هیچکس نگو من به زور زن شدم شاید اون موقع به روز نشده ولی الان دیگه دوسش داری همونطور که خودت هم داری میگی کسی این بهانه ها رو میاره کسی واسه این بهانه‌ها واقعاً ناراحت میشه و به دلش میاد که یک درصد دلش میخواد طلاق بگیره کسی که بخواد زندگی کنه به جای پاک کردن صورت مسئله را حل می کنه

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخواست عروسی نمیکردم بخدا من ۱۸سالمه اونم چن ماهه رفتم .  خیلی دوسش داشتم ولی الان ن  ...

صبور باش عزیزم.الان انگار داری سربالایی رو میری بالا و تو فشاری.خیلی سخته‌.بیست سال رو که رد کنی رابطتون خیلی عالی میشه.اخلاقهاش دستت میاد.تجربت بیشترمیشه.پخته تر میشی.اونم عاقل میشه.قوی باش دخی😙

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چرا ازدواج کردی؟مجبوری؟

نه سنتی بود 

همچی خکب بود عالی بود عاشقش بودم

میرفتیم بیرون کلی کیف میکردیم 

ساعتها باهاش تلفنی میحرفیدم ک تلفنم داع میکرد لحظه شماری عروسیمونو میکردم ولی الان دلم نمیخواد بمونم .اصلا حالم خوش نیس فقط تظاهر ب خکشحالی میکنم فقطططططططططططططط

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 
2731

چرا نمیشینی قشنگ باهاش حرف بزنی بگو من از وضعیت ناراحتم اگ همینجوری پیش بره اتفاقایه خوبی نمیوفته و منم ی روزی صبرم تموم میشه اونوقته ک دیگه دیره ،

❣🌝خدا جونم واسه همه چی شکرت🌼💓

چقدر غصه میخورم از این ازدواجهای نافرجام تو نوجونی😢

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2740
بعضی وقت ها ارتباط بین ارتباط بین افراد فرق میکنه کامل مثلا شاید اون جاری تو مثل خواهرش بدون یا مثل ...

راه سختی داره خیلی سخت . اره با جاریم عین خواهر برادرن و راحتن باهام .

من میترسم کم بیارم بخدا میترسم نکشم و جداشیم ولی اون موقعم حرف مردم قضاوتا پدرمو درمیاره من طاقت نمیارم من خیلی ضعیفم

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 
چرا نمیشینی قشنگ باهاش حرف بزنی بگو من از وضعیت ناراحتم اگ همینجوری پیش بره اتفاقایه خوبی نمیوفته و ...

میدونی نمیتونم میترسم یهو بد برداشت کنه نمیدونم چجوری بحرفم ولی تو فکرشم ک حتما حرف بزنم باهاش

نه سنتی بود  همچی خکب بود عالی بود عاشقش بودم میرفتیم بیرون کلی کیف میکردیم  ساعتها باه ...

سنت کمه اگه از الا اینقد دلزده شدی خیلی اذیت میشی ببین اصلا بچه دار نشو بنظرم با یه مشاور حرف بزن ببین میتونی درستش کنی یا نه اگه نمیشه خودتو از ای زندگی نجات بده 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
میدونی نمیتونم میترسم یهو بد برداشت کنه نمیدونم چجوری بحرفم ولی تو فکرشم ک حتما حرف بزنم باهاش

مشکلت همینجاس ک باهاش حرف نمیزنی شاید اون نمیدونه تو اصلا از این چیزا ناراحت میشی و این رفتارارو دوست نداری بنظرم باهاش حرف بزنی درست میشه

❣🌝خدا جونم واسه همه چی شکرت🌼💓

آخه پسر 24 ساله وقته زن داریشه ؟؟؟رک بگم ایشون الان با دوستاش باید میرفت و دوراشو میزد ..نه اینکه زن بگیره ..شما هم سنت خیلی کمه ..خاله بازیه تا زندگی ...شوهرت حرفش انقدررر زشت بوده که باورم نمیشه ...چقدر بی غیرته به خدا

پسر زیر 25 جواب بله نگین  الان عقدی یا ازدواج؟

به سن ربطی نداره شوهر من وقت ازدواج 28سالش بود الان که31سالشه

مث پسر بچه های پونزده ساله رفتار میکنه واقعا بعضی مردا ذهنشون بچه میمونه

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی...
2706