2737
2739
عنوان

شوهرم باز شوهرم . اه اه اه۱۸سالمه ولی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 65 پست

ببینید بچه ها تو جمع خیلی تحویلم میگیره البت چنباریم تو جمع دعوامونم شده 

مثلا تو خونه من میگم ابروم کم شده زشت شدم دعوام میکنه ک نگو و اخم میکنه ک چرا بخودم میگم زشت 

ولی یهو اینجوری میگ بخدا خودمم موندم چ کنم

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیکاری مریخم به گند میکشن🤭

رو مخمن ب خدا .. 🤢🤢🤢🤢

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

عزیزم ک و ن گنده ها همش چربی تزریق کردن تو هم برو تزریق کن 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728

به نظرم بایه مشاور صحبت کن

شوهرت مشکلش سن نیست مشکلش اینه که حیا نداره

مثلا با پدرشوهرت صحبت کن اگر مرد خوبیه

بگو با پسرش حرف بزنه 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
مثلا پیش جاریام میگ سارا لخت بشه همچین بدنی داره ها . درست نیس ک اخه  دیروز جاریم میگفت باربی ...

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔رفتارش شبیه  پسرای ۱۶ساله ک میخان پز دوس دختراشونو ب دوستاشون بدن هست 

عزیزم هردوتون سنتون کمه.طول میکشه تا باهم به تفاهم برسید.نگران نباش درست میشه.کارهای شوهرت هم از بچگیشه.خواهرمن و شوهرش هر دو تو سن شما ازدواج کردن مارو کشتن تا بزرگ بشن.الان خوشبختن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
مثلا پیش جاریام میگ سارا لخت بشه همچین بدنی داره ها . درست نیس ک اخه  دیروز جاریم میگفت باربی ...

لایک کردن چیه ؟ 😐😐😐😐چتونه اینقد سختگیرین 

بیخیال بابا بچت نیست که ، شوهرته ، خودش عقل داره سلیققش  پسندیده لایک کرده ، انگار جنایت کرده 

خوبه میگی از توام تعریف میکنه در کنارش 

درکل راحت باشین 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

یا باخودش صحبت کن بگو اینجوری جلوی جمع تعریف هیکل منو نکن زشته

شاید واقعا نمیدونه این حرفا زشته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
موقع ازدواج شوهرم 21 سالش بود ولی اصلا بچگانه رفتار نمیکرد... بنظرم میگن سنش بره بالا درست میشه الک ...

شوهر منم 22سالگی ازدواج کردیم ولی الان که 30سالشه هنوز درست نشده و به بلوغ فکری نرسیده

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

دلم میخواست عروسی نمیکردم بخدا من ۱۸سالمه اونم چن ماهه رفتم . 

خیلی دوسش داشتم ولی الان ن 

دلم بچگیمو میخواد مدرسمو و دوستامو 

با رفتاراش داره قلبمو و میشکونه 

مامانم گفت نرو به بابا بگو نمیرم گفتم نه بابا ناراحت میشه حالا موندم مثل خر تو گل گیر کردم 

هیچیش مثل نامزدیمون نیس هیچیش خیلی عوض شد

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔رفتارش شبیه  پسرای ۱۶ساله ک میخان پز دوس دختراشونو ب دوستاشون بدن هست

والا من هنور از ای موارد دبدم طرف رو دوس دخترش حساس بود میگف خوشم نمیا هرجایی ازش صحبت کنم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

قلبمو شکوند 

بهم دروغ گفت گفت خوشبختت میکنم گفت نمیزارم سختی بکشی ولی من ثانیه ب ثانیه دارم بدبختی رو تو تک تک لحظه های زندگیم تو این خونه مبیبنم .من دلم نمیخواد تو این خونه بمونم ی روز ذوق یه ساعت موندن و نگاه کردن ب این خونه رو داشتم ولی اللن میخوام برم بیرون تنها ن باشوهرم تک و تنها برم من افسرده شدم

2706