2733
2734
عنوان

تاپیک دیشبم 😥😥😥😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 215 پست
یه مدت قلیون نکش چون باعث جذب موجودات میشه  اینکه رو یه سری چیزا حالت بد میشه امکان این هست که ...

اینم بگم ک من صدای قران میشنوم میترسم استرس میگیرم بدنم میلرزه ربطی ب این داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه از این چیزا دیدم تاحالا نه دور اطرافم اتفاق افتاره .ولی به نظرم این راه وامتحان کن از خدا کمک ...

اخه من نمیتونم اعتقادمو خیلی قوی کنم 😔بدون باور قلبی ک نمیشه این کارو انجام داد 

عزیزم میگم ک بهت اجاره نمیدن .ضعیفت کردن .ولی سعیتو بکن .نجات بده خودتو

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
2728
اینم بگم ک من صدای قران میشنوم میترسم استرس میگیرم بدنم میلرزه ربطی ب این داره؟ 

اره میتونی قران بزاری گوش بدی تا یکم ازت دور بشن ولی حواست باشه هر ایه ای رو نزاری چون ممکنه بدتر کنن

چرا نمیری پیش یه دعانویس که برات سرکتاب باز کنن؟اینکه نماز نمیخونی شیاطین خیلی راحت بهت نزدیک میشن

اره میتونی قران بزاری گوش بدی تا یکم ازت دور بشن ولی حواست باشه هر ایه ای رو نزاری چون ممکنه بدتر کن ...

چجوری این حالات پیش میاد. من خیلی دوس دارم اینجوری باشم

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹

ببین من اصلا اعتقادی به قران و نماز ندارم جفتشم نمیخونم ولی از بس بهشون بی محلی کردم که دیگه کمتر کاری به کار من دارن 

من روزی چند بار میدیدمشون ولی جوری رفتار میکردم که اصلا وجود ندارن

2738
چرا نمیری پیش یه دعانویس که برات سرکتاب باز کنن؟اینکه نماز نمیخونی شیاطین خیلی راحت بهت نزدیک میشن

اصلا نباید رفت پیش دعا نویس چون خود اونا موکل دارن و ممکنه حتی بدتر بشه 

ربطی به نماز نداره روح باید قوی باشه 

من خیلیا رو دیدم نماز خونن ولی از این بدترا سرشون اومده 

اعتقاد ندارم عزیزم 

ب تنها چیزی ک اعتقاد دارم خداس 

حتی واس این مشکلاتمم دنبال ی دلیل علمی بودم 

2706