2737
2739
عنوان

تاپیک دیشبم 😥😥😥😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 215 پست
واقعا ؟حالا هرچی ک هست ترسناکه من خودم دوسه بار کلید تو دستم غیب شد دراتاق دوسه بار اروم باز و بسته ...

شما احتمالا خونتون جن داره ولی ازار و اذیت خاصی نداره کاری بهش نداشته باشید کاری بهتون نداره 

در ضمن حتی به شوخی هم اصلا باهاشون صحبت نکن ممکنه واسه ات بد بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اخه ایشون آینده هم میبینه علایم ک تو نت خونده بودم شبیه چشم سومه شایدم نباشه .

اینم بگم ک اصلا ادم کینه ای نیستم ولی تو زندگیم یکی خیلی اذیتم کرد دو سال کارم گریه و ناله بود ولی ازش ناراحت نبودم ولی دلمو شکوند بهش گفتم حلالت نمیکنم چند ماه ب بدترین شکل کشتنش خیلی خیلی بعد 

حتی قبل این ک بکشنش مثل این ک خیلی اتفاقای بد واسش افتاده بود 

نمیدونم ربطی ب این داره یا ن 

2731
تحت فشار چرا بنظرم خوبه جالبه

یادمه بچه بودم ی فیلم بود چشم برزخی داشت منم میگفتم خوش ب حالش ولی الان انقد اذیتم ن خواب درست دارم ن وزنم نرماله روز ب روز ضعیف تر میشم همش دلهره دارم

مادرشوهر من انقد دروغگوعههههه بخاطر اینکه شوهرمو هرشب ببره خومه ی خودش تا یه جاش کبود میشه میگه پری جن منو بیشکون گرفت اذیتم کرد حتی یه بار گفتخ بود تمام بشقابام وسط اشپزخونه اینور اونور پرت میشد انقد بدم میاد از این دروغاش انقدم ضایع میگه ادم خنده ش میگیره

2740

یه ساعته فک میکنم غلط املایی داشته مدیون رو مدیوم نوشته😑😑😑🤯🤯

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎