2733
2739
عنوان

افتادگی پلک بعد از بوتاکس

19634 بازدید | 46 پست

کسی بعد از بوتاکس افتادگی پلک پیدا کرده؟ چکار ‌کردین برا درمانش 

مامانم تزریق بوتاکس داشته دور چشم و پیشونی 

امروز چشماش تا به تا شده

دکتر براش قطره نوشته که اصلن نبوده تو شهرمان 

مامانم هم نمیتونه انگلیسی بخونه که

سرچ کردم انگار قطره  قطره چشمی آپراکلونیدین Apraclonidine0.5% رو برا تقویت عضلات پلک استفاده میکنن که پل‌ رو بالا می کشه 

کسی بوده استفاده کنه و موثر باشه؟ ملاحظات ای داره مصرفش؟

مامانم میگه فعلن نگیرم دنبال قطره شاید پلک ام درست شد.. به نظرتان شب  کنه یا نه؟ درست میشه خودبخودی؟

سلام عزیزم....نگران نباشین...مادر شما ب بوتاکس حساسیت داشته و ب مرور ک اثر بوتاکس بره پلکش هم درست میشع....قطره هم ک گفتین خیلی سخت گیر میاد اما خوب خیلی خوبه چون موقتا اون پلکی ک بر اثر بوتاکس افتاده رو درست میکنه تا چند ساعت...و دیگه میتونه دز جمع حضور پیدا کنه....کم کم ک اثر بوتاکسش بره هم پلکش اوکی میشع

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

حتما تهیه کنید و اگه تهیه نشد باید برید پیش دکترش ک بهش از بین برنده بوتاکس تزریق کنه....بهترین کار اینه ک قطره زو بگیرین و تا یه ده روزی بریزه....بعدش هم ک دیگه چون اثر بوتاکس از بین میره پلکش درست میشه...قطره رو تهیه کنید 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما تهیه کنید و اگه تهیه نشد باید برید پیش دکترش ک بهش از بین برنده بوتاکس تزریق کنه....بهترین کار ...

این کم کم درست شدن یعنی تا همون شش ماه که بوتاکس موثره رو منظورتونه؟ این مدت که خیلی زیاده که

2728
من فک کردم تاثیر قطره زباد هست رو پلک اش فقط چند ساعت موثره؟

وقتی افتاد باز می ریزه....این طوری هست ک همون لحظه موقع ریختن بعد از ۳ ثانیه اثر میکنه تا چند ساعت....بعد باز میریزه

این کم کم درست شدن یعنی تا همون شش ماه که بوتاکس موثره رو منظورتونه؟ این مدت که خیلی زیاده که

نه تقریبا یک ماه دو ماه نهایتا...این مدت یک ماه باید قطره بریزه

2740
استارتر مامانتون خوب شد؟

سلام عزیزم

بعله 

خداروشکر

یه قطره ریختن که سه روز دوره اش بود و باید عضله چشم رو بع حالت اول برمیگردوند...که نکرد

متوجه شدیم که پلک مامانم یکم ورم داره

بردیم  دکتر گفت یه مریضی خاصی شبیه گل مژه است... یه قطره خارجی داد که مصرف کرد و خوب شد شکر خدا

یعنی قطره اپراکلونیدین موثر نبود؟ 

این رو پیدا نکردیم اصلن 

یه قطره مشابه ایرانی اش رو استفاده کردیم و تاثیر نداشت

ایراد از بوتاکس نبود

مامان من گل مژه گرفته بود البته خیلی خفیف اش بخاطر همین پلکش افتاده بود.. همزمانی اینها باعث شد که ما فک کنیم بخاطر بوتاکسه

2706