2737
2734
عنوان

چقدر دلم براش تنگ شده ولی😔😔😔😔😔

2042 بازدید | 129 پست

دوسال ونیمه عقدم سریه مشکلاتی(سر مسائل پیش پاافتاده چن ماه ول میکرد میرفت دهن بین بود)یسال پیش مهریمو اجراگذاشتم ولی خب اشتی کردیم اونم اموالشوانتقال دادتواین مدت وحساباشو خالی کرد حالا سه ماه پیش دوباره بحثمون شد باز سه ماهه خبری ازش نیست پرونده ی مهریم بازمونده بود رفته اعسارزده منم رفتم حساباشو مسدودکردم قبل مسدودیه حساباش همش از جلودرمون ردمیشد انگاری میخواست خودشو به من وخانوادم نشون بده دوبارم پیام دادکه جواب ندادم البته لحنش کاملا طلبکارانه بود حالا ازوقتی حساباش مسدودشده(توحساباش هیچ پولی نبود)دیگه اصلا نمیبینمش آبان ماه دادگاه داریم....هی میگم چرااینجوری شد اخه چرا اون که سال اول عقدمون اینهمه خوب بودودوستم داشت انقدر عوض شد البته مادرخواهرش واقعا خیلی دخالت میکردن مثلا واسم میوه پوست میگرفت مادرش سرش دادمیکشیدو.....میگم اخه چرااینجوری شد؟هم دلم به حال خودم میسوزه هم به حال اون😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم ازاول عقدهمین بود یه بحثی میشد ول میکرد میرفت اوایل یه هفته دوهفته شد یه ماه الانم که به ۵ما ...

اینجور ک نمیشه عزیزم...خیلی بده

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2738
بزار چند وقت بگذره اگه واقعا علاقه داشته باشه بهت کر کاری واسه بدست اوردنت میکنه .مشاوره هم میاد.

دیگه کارمون به دادگاه کشیده شده خانوادش که انگارنه انگار خودشم یزره تعهد نداره خانواده ی منم میگن فقط طلاق خودمم میدونم صلاحمه جداشم ولی خب برام سخته چون سرمسائل مسخره کارمون به اینجا کشید دهن بینیش لجبازیه من قهراش و....

معلومه بهونه گیره .باید ببینی علت این بهونه گیریاش چیه 

نمیدونم چون من دانشجوبودم اون تاابتدایی درس خونده بود هی میگفت تومنو نمیپسندی و....الانم که من حاضرم ادامه بدم اون نمیخواد ادامه بده میگه بهم نمیخوریم

2706