2733
2734

آینده خوبی در انتظارته 😌😌😌😌

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

۱.حس ششم به معنای فالگیری نیست! 

اگر اعتقاد ندارید که سرنوشتتون رو خودتون می سازید به فال حافظ عزیز مراجعه کنید. 

۲.حس ششم در جایی امکان پذیره که شما با فردی یه bond یه رابطه فکری و عاطفی داشته باشی. یا در نهایت طرف رو رو در رو ببینی. 

۳.حس ششم ادم رو از وقایعی مثل خطر، ریسک های خوب و بد زندگی مطلع می کنه، نه خبر بارداری و مادرشوهر چی می گه... 

She is everything I ever wanted.... 
به منم بگيد باردارم يا نه 😁😎

دو سه ماه دیگه😌😌😌

کل اگر طبیب بودی....🤐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2740