2737
2734
عنوان

لطفا خانمهای خوشبخت بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه با نامزدم میگم و میخندم

بخواد بداخلاقی کنه حواسشو پرت میکنم 

نه اینکه جوابشو بدم بدتر عصبی بشه

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2731
اره دقیقا برای من جالبه  واقعا افراد با سیاستی هستن یا شانس دارن ؟!!!!

نه عزیزم هیچ چیزی شانسی نیست

سیاست اینه که بدونی با همسرت و خانوادش چجوری صحبت و رفتار کنی، به نظرم لحن صحبت کردن خیلی مهمه

اینکه حرفمو ناراحتیم رو و توقعاتم رو همون موقع بگم نذارم رو دلم انباشته بشه خیلی بهم کمک کرده

دقیقا همینجوریه، چون اگه ناراحتیمونو تو دلمون نگه داریم و درباره ش صحبت نکنیم بالاخره یه روزی مثل بمب منفجر میشیم

البته لحن صحبت کردنم خیلی مهمه، باید با آرامش باشه

همسرت آدم باشه همه چی حله. نیازی به تلاش زیاد نیست. به قول قدیمیا  یار که اهله همه کارا سهله

بله خوشبختی صد در صد به هر دو طرف بستگی داره و اینکه زن و شوهر از همدیگه کلی رفتار خوب و بد یاد میگیرن، به خاطر همین همونجوری که دوست داریم باهامون رفتار بشه همونجوری باید با همسرمون رفتار کنیم

2738
سلام من یک خوشبخت هستم رخداروشکر...همسر و خانواده ی خوبی دارم و در حال پیشرفت هستیم رمز انتخاب همسر ...

دقیقا منم همینجوری بودم، خداروشکر اخلاق و رفتار همسرم تقریبا همونحوریه که میخوام

از نظر مالی یه کم مشکل داریم که امیدوارم به مرور اونم درست بشه

اولیش عشق و اخلاق شوهر دومیش محبت کردنم سوم تلاش کردنم برای یادگیری سیاست زنونه چهارم دخالت ندادن بق ...

محبت کردن معجزه میکنه

این فوق العاده ست که به حرف دیگران توجه نداری و برای خودت زندگی میکنی

عالیه عزیزم، رمز خوشبختیتم بهمون بگو

اول اين كه از همه دوريم و و شوهرم اصلا اجازه دخالت به كسي رو نميده 

دوم اين كه خيلي پر انرژيم و هميشه در حال خنديدن 

شوهرم اينا رو خيلي دوس داره ميگه وقتي ميام ميبينم تو اين قدر سرحالي منم انرژي  ميگيرم ازت

و سوم اين كه رفتار توي جمع خيلي مهمه واسه هر دومون حتي اگه قهر هم باشيم توي جمع بايد احترام همو نگه داريم  

خدایا شکرت 🙏🏻