2410
2716
عنوان

لطفا خانمهای خوشبخت بیان

231 بازدید | 37 پست

میخوام تو این تاپیک افرادی که احساس خوشبختی میکنن و نکاتی که باعث شده زندگیشون شیرینتر بشه و عشقشون نسبت به همسرشون بیشتر بشه رو به اشتراک بزارن تا همه بتونن از این نکات استفاده کنن و کیفیت زندگیشونو بهبود ببخشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه حرفمو ناراحتیم رو و توقعاتم رو همون موقع بگم نذارم رو دلم انباشته بشه خیلی بهم کمک کرده

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2720

فقط اعتماد راز خوشبختیمونه ؛ شغل همسرم جوریه که با خانمای زیادی در ارتباطه ما اوایل سر بی اعتمادی من خیلی بحث داشتیم ولی من کم کم یاد گرفتم که اعتماد پای ثابت زندگیه 

خدایا ممنونم واسه همه چیز ... خودت مواظب فرشتم باش💛

یک عدد خوشبخت هستم✋🏻😂

نکته خاصی ندارم به مادرشوهر فضول دارم ک روبهش بدی تو ساعت خوابو ناهارمون میخواد دخالت کنه ولی من هرچی میگه هیچیییی نمیگم و کارخودمو میکنم شوهرمم پشتمه (این نکته مادرشوهرداری بود)

شوهرداری هم کلا نه قهر میکنم ن دعوای انچنانی بیشتر بحث میکنم اونم ماهی یبار بیشترسعی میکنم هیچی نگم تا به مرور درستش کنم✋🏻😂تانکاتی دیگر بدرود

زندگي كن و بگذار هر ممكني پيش بيايد.

بخوان،‌پايكوبي كن، ‌فرياد بزن،‌ گريه كن، ‌بخند، عشق بورز، مكاشفه كن،‌ بپيوند، تنها بمان.

به بازار شو و گاه دركوهسار بيتوته كن.

زندگي كوتاه است،‌ آنرا سرشار بگذران تا آنجا كه مي تواني.

و تلاش نكن كه در برابر اين نياز مقاومت كني.

2714

سلام من یک خوشبخت هستم رخداروشکر...همسر و خانواده ی خوبی دارم و در حال پیشرفت هستیم

رمز انتخاب همسرمم این بود که دقیقا میدونستم چی میخوام حرف بقیه هم مهم نبود ...با ها قرار گذاشتم اگه کسی که میخوام باید ازد می کنم میاد هم حتما صلاح بوده و مجرد خواهم ماند

بازم هیچی...

من خداروشکر احساس خوشبختی می کنم چون هم تحصیلاتی که میخاستم دارم هم شاغلم هم استقلال مالی دارم و هم به عشقم رسیدم البته همه زندگیا یه سری مشکلات داره مثلا من بخاطر شغل همسرم مجبورم بندرعباس زندگی کنم از خانواده خودم دورم اینجا فقط خانواده همسرم هستن خداروشکر مشکلی باهاشون ندارم البته خودم زیاد باهاشون رفت و آمد نمیکنم فقط جمعه ها ناهار میریم خونه مادر همسرم

اولیش عشق و اخلاق شوهر دومیش محبت کردنم سوم تلاش کردنم برای یادگیری سیاست زنونه چهارم دخالت ندادن بقیه تو زندگیم پنجم توجه نکردن ب حرفای خاله زنکی و تجملات ششم زندگی کردن برای خودم نه مردم

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....

بنظر من خوشبختی یه چیز کاملا انتخابیه اگ ادم از همه چی ایراد بگیره و غر بزنه کلا احساس خوشبختی نمکنه 

ما با یه پراید کهنه و یه خونه کوچولو و یه بچه توراهی خیلی خوشبختیم 

چون کنار شوهرم بهم خوش میگذره خونه مونو دوس دارم و اجازه دارم کارایی ک دوس دارم مثل نقاشی و گردش و تفریح و اینا رو ازادانه انجام بدم ماه به ماه هم یه خرید کوچولو برا دل خودم بکنم همین برام کافیه   

البته اگ بیشتر سفر میرفتیم بهتر بود اما با این ک سالی یه بار میریم سفر دوسه روزه غر نمیزنم هیچوقت و ناراحت نیستم

هر وقت از دست هم ناراحتیم رک و راست میگیم امروز این کارت ناراحتم کرد

تیکه و کنایه نمیندازیم کلا تو خونه قدغن کردیم 

مثل دوست صمیمیمی برخورد میکنیم 

پنهان کاری نداریم 

صداقت برامون خیلی مهمه و تا حالا دروغ نگفتیم هرچند که طرف ناراحت بشه بهتر از اینه که خودش بفهمه چون ماه پشت ابر نمیمونه

دعوا هامون رو با این راهکارا به حداقل رسوندیم 

اگه هم دعوامون بشه کشش نمیدیم 

تا حالا با هم قهر نکردیم چون قهر مال بچه هاست و ما خیر سرمون بزرگ شدیم مشکلی باشه با گفتوگو حل میشه نه با قهر

قهر کردن حتی اگه هم جواب بده مشکل رو حل نمیکنه فقط به خاطر  وابستگی دو طرف آشتی میکنن ولی مشکل پابرجاست تا چن وقت دیگه بازم سر همون موضوع دعوا میشه

2706