2737
2739
عنوان

خانومایی که میرین باشگاه

89 بازدید | 11 پست

خانما من باشگاه رفتم خصوصی دوروز مربی میومد تمرین میداد دیگه میرفت بازمن تمرینم تموم نیشد باید دنبالش میبودم که تمرین جدید بده 

شماهم مربیتون همینجوریع

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بدنسازی میرم  برنامه میده بهم  برنامه رو حرکت به حرکت بهم آموزش میده از اون به بعدش ف ...

اینم خارج نمیشه اما درست نیست من همش دنبالش باشم که تمرین بده خودش باید بدونه بعد ۵دقه تمرین  تموم میشه بیاد

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

قبلا كه باشگاه ميرفتم مربي به ما ميگفت چه كار كنيم بعد تمرين به شاگرد خصوصيش ميداد برميگشت پيش ما جايي كه الان ميرم شاگرد خصوصي نداره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2738

باید بالاسرت باشه...مثلا مربی خصوصیه ...تذکر بده اگه به کارش ادامه داد مربی عوض کن..والا پول مفت کجا بود تو این زمونه که بدی به همچین مربی

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
من بدنسازی میرم  برنامه میده بهم  برنامه رو حرکت به حرکت بهم آموزش میده از اون به بعدش ف ...

عزیزم منم میرم بدنسازی..۱۲جلسه هست رفتم..سایزم داره کم میشه سبکترشدم..ولی خیلیییی خسته وبی حال میشم..شما خیلی وقته میرین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم منم میرم بدنسازی..۱۲جلسه هست رفتم..سایزم داره کم میشه سبکترشدم..ولی خیلیییی خسته وبی حال میشم. ...

اره بانو 

من تقریبا یکساله میرم 

اگه دوست نداری سایز کم کنی باید حرکاتتو تعداد ست کمتر و بین ست هات استراحت بیشتر بزاری در ضمن تغذیه ی بعد باشگاهتم حتما داشته باش 

باع...
اره بانو  من تقریبا یکساله میرم  اگه دوست نداری سایز کم کنی باید حرکاتتو تعداد ست کمتر و ...

نه عزیزم برای لاغری مخصوصا کم کردن سایز میخوام..البته وزنم زیادنیست ها..فقط میخوام پهلوهام کامل آب بشه.ی کم هم شکم دارم..شماهم برای لاغری میرین؟تاثیر خوبی داشته؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم