2733
2734
عنوان

دوستای گلم کمک میخوام واجبه😔

202 بازدید | 20 پست

باردارم 12هفتگی رفتم مسافرت اردبیل الانم برگشتم حدود8 ساعت راهه هیچ لک و خونریزی ندیدم ولی بازم استرس دارم توروخدا اگه میدونید کمک کنید، کسی مسافرت رفته سه ماه اول مشکلی هم پیش نیومده باشه؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا . وقتی سالمی و بهت خوش گذشته استرس واسه چیه ؟ 

زنداداش منم عین شما تو دوازده هفته از اردبیل رفت یه هفته ای مشهد و برگشت . اونم با اتوبوس . هیچیشم نشد .

اتفاقا خیلی هم خوبه چون روحیه میگیره خانم باردار بچش هم شاد و شیطون میشه عبن نی نی ما 

هیچ  
بیخیال  الکی به خودت استرس نداره مشکلی پیش نمیاد

میگم ینی تکون زیاد ماشین مشکلی که پیش نمیاره؟البته پشت دراز کشیده بودم تشکم زیرم بود ولی دلم اروم نمیشه

عمه فداش شه تازه راه افتاده اومده بود آشپزخونه منم داشتم کار میکردم از پام میگرفت ول نمیکرد داداشم کمک میکرد پامو میاوردم بالا غش میکرد از خنده .ایشاله بچه تو هم اینجوری بانمک و بلا میشه 

هیچ  
2738
وا . وقتی سالمی و بهت خوش گذشته استرس واسه چیه ؟  زنداداش منم عین شما تو دوازده هفته از اردبیل ...

خدا حفظش کنه😍 اره واقعا از وقتی رفتم مثل چیی میخوردم حالت تهوع هم دیگه ندارم😊

عمه فداش شه تازه راه افتاده اومده بود آشپزخونه منم داشتم کار میکردم از پام میگرفت ول نمیکرد داداشم ک ...

فداتشم اینحوری میگیا دلم غش میره نینی خیلی شیرینه خدا حفظش کنه😚😚😚

نگران نباش هیچی نمیشه من 4 ماهم بود با ماشین یه روزه رفتم تبریز و برگشتم واسه ماموریت خداروشکر هیچی ...

خدا کنه خدا نینیتو حفظ کنه😚😚

سلام خانومی خوبی؟ چه خبر از خودت و فندقت؟؟😍😍 خوبین ایشالا؟؟ جنسیتش مشخص نشده هنوز؟؟

سلام عزیزم فدات مرسی. خودت خوبی انشاءالله بارداری؟نه گلم سونو 18هفتگی دارم جنسیت معلوم میشه.استراحت مطلقم برام دعا کن خیلی ناراحتم مامانمم پیشم نیست😢

سلام عزیزم فدات مرسی. خودت خوبی انشاءالله بارداری؟نه گلم سونو 18هفتگی دارم جنسیت معلوم میشه.استراحت ...

عزیزم😍😍

بیشتر مراقب خودت باش ان شاالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی💖😍

من هنوز نشدم😔

2706