2737
2734
عنوان

چیدن جهیزیه

807 بازدید | 103 پست

سلام بچه ها برای چیدن جهیریه خواهر شوهرام اومدن کمکم انصافا هم کمک کردن و حسابی کابینتام و چیدن و تمیز کردن...من یکم وسایلم کم بود مثلا قندونام فقط دوتا هست یا اصلا لگن پلاستیکی نخریدم ..همش هین چیدن میگفتن خوب فکر کن فقط همینارو داری اگه چیزی هست بیار ..شبم رفته بودن خونه گفتن قندون ندارم بعد بهم پیام دادن بخر لازمت میشه..الان حس بدی پیدا کردم میگم کاش نمیگفتم بیان کمک حالا بنظز شما این کارشونو به حساب تیکه و دخالت بزارم یا فقط نظرشون؟متلک ننداختن فقط میگفتن این و بخر لازمت میشه...یعنی اشتباه کردم گفتن بیان؟؟

بهشون ربطی نداشته...واسه همین چیزابامامانم دوتایی چیدیم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهشون ربطی نداشته...واسه همین چیزابامامانم دوتایی چیدیم

جاریم صداشون نکرده بود خیلی ناراحت بودن منم گفتم بهشون بگم بیان تونام ذوق داشتن کمک کنن چون خونه داداششون بود..

2728

سلام ان شاءالله خوشبخت بشید الکی فکرت رو درگیر نکن جنبه مثبت رو نگاه کن ان شاءالله نیتشون خیر هست فقط احتیاج هم هست از همین اول با آرامش و متانت سیاست درست داشته باشی همیشه سعی کنی با متانت و سیاست درست باشی کسی اجازه دخالت به خودش نمیده اگر هم دیدی باز میگن فقط لبخند بزن همین 

منم تو عقدم مادرشوهرم گاهی یه چیزایی رو میگه بخر به کارت میاد

میدونم که ادم ایراد گیری نیس واسه خودم میگه

حتی گاهی بعضی چیزا رو میگه نخر من دارم استفاده نمیشه

قندون هم راست میگن خب لازمت میشه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
جاریم صداشون نکرده بود خیلی ناراحت بودن منم گفتم بهشون بگم بیان تونام ذوق داشتن کمک کنن چون خونه داد ...

خب دیگه اخلاقشون دستت اومده...ازاین به بعدخبرشون نکن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بهشون پیام بده اتفاقا زیاد دارم یه سری خرده ریز خونه مامانم جا مونده😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
اگه متاهل هستم عزیزم از رو تجربه گفتن آخه یه سری چیزا واقعا لازم میشه  

اره هردو متاهل هستن فقط گفتن مثلا لگن بزرگ خیلی لازمت میشه اگه نداری بخر منم یکم خجالت کشیدم چون اولین دخترم هستم مادرم تجربه کافی نداره ..الان ناراحتم که حرف و حدیثی نباشه بگن ما گفتم این و بخر وگرنه خودش نداشت

اره هردو متاهل هستن فقط گفتن مثلا لگن بزرگ خیلی لازمت میشه اگه نداری بخر منم یکم خجالت کشیدم چون اول ...

نه عزیزم اول ازدواج سعی کن مثبت اندیش باشی اونا هم از رو تجریه گفتن خیلی اوقات خودتو سر این چیزا تلخ نکن و از این روزای زندگیت لذت ببر خانومی که دوباره تکرار نمیشن 

منم تو عقدم مادرشوهرم گاهی یه چیزایی رو میگه بخر به کارت میاد میدونم که ادم ایراد گیری نیس واسه خود ...

اره به منم میگن ولی من به حساب دخالت میذارم و زود دلخور میشم .

سلام ان شاءالله خوشبخت بشید الکی فکرت رو درگیر نکن جنبه مثبت رو نگاه کن ان شاءالله نیتشون خیر هست فق ...

سلامت باشی اره خودمم دوست ندارم بحث کنم باهاشون ولی نمیدونمم اگه یوقت چیزی گفتن چطوری جوابشونو بدم یعنی فقط لبخند بزنم؟

ديگه حالا قندون و لگن بزرگ قيمتي نداره كه فكر كني تيكه بهت انداختن.لگن واقعا لازم ميشه.يه چيزايي رو بايد بري تو زندگي تا دستت بياد.دلت رو روشن بگير و به چيزاي الكي فكر نكن

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2706