2737
2739
عنوان

حالم بد شد از این مهمونی و‌جاری ها

| مشاهده متن کامل بحث + 8322 بازدید | 119 پست
یه سریع خودشون کرم دارن،میان از حاریشون بد میگن،بعدشم توهین به میزبانه بگی کیک میخرم،دستشون تنگ باشه ...

موافقم منم بدم میاد از این حرکت

من مهمانی دارم چه ربطی به به مهمان داره برام چیزی بخره بیاره

اگه دستش تنگ بود قطعا مهمانی نمیداد مجبور که نبود

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
ربطی به تربیت نداره من دوتا پسر دارم هر دو  متفاوتن البته الان بزرگ شدن یکی زلزله بود مومی کشید ...

ببین بچه ها رفتارشونو خیلی کنترل نمیکنن مادر پدرا باید جلو یک سری رفتارار رو بگیرن 

این ک توی مهمونی بچه ها رو کتک بزنن یا گاز بگیرن بدون این ک مادر پدر بهش اعتراضی بکنن ک خیلی زجر اوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونه بگه بی ادب و شیطون ولی وحشی کلمه مناسبی نیست اونم برای بچه مگه حیوونه بیچاره

عزیزم شما ندیدی بعضی بچه ها واقعا کلمه ی وحشی هم براشون زیادیه، ما مهمونی بودیم چهارتا بچه بین ۸ ماهه و یه سال و نیم بود، یه بچه بود دو سال و نیمه و یکی هم ۴ سال ، بچه ی دو سال و نیمه همه رو‌میزد ، بچه ی چهار دست و پایی تا بچه ۴ سال نزدیکش می‌شد میزد، بدجور بچه ی دوستم کبود شد محکم زد ب صورتش، بچه ی یه ساله بود راه میرفت، منم بادیگاردش ک این نزنه، هم اومد بزنه ب بچه من نزاشتم ، ب خودش محکم سیلی میزد کله شو‌ میکوبوند ب دیوار، همه فقط باید مواظب میبودند ک یه وقت بچشون نزدیک این نره

با مکافات و انرژی منفی زیاد ناشی از این پیام،رفتیم،عاقا این دو تا جاری یه سره تو آشپزخونه،گفتم کمک م ...

کدوم پیام؟

اینکه گفت من میزبانم رو بد برداشت کردی؟

منظورش این بوده پذیرایی از شما وظیفه من میزبانه شما نباید چیزی بخری

2728
بین شیطنت و وحشی گری فرق هست! بچه ی این آدم لایق یک ذره محبتم نیست،چون به قدری کتکش زدن اصلا با حرف ...

یکبار میگی به بچه تو نمیگن یکبار میگی بچه رو کتک‌زدن!

بعدم همه بچه ها لایق محبتن این حرفت خیلی بد بود

حالا من رفتم اما واقعا رو میخ بودم،تفنگ داده دست بچه،میکنه تو چشم بچه ی من نمیگیره ازش،اصلا حواسش نیست تو هیچی که داره خونه رو میپوکونه و اینا...،اونا هم که باهم تو قابلمه گیر کردن،ساعت نه شب سفره انداخت و منم به قدری از این کارا عصبی بودم،نصف کف گیر برنج‌خوردم

خدایا شکرت بابت تک تک نعمتهای بینظیر
2738
بین شیطنت و وحشی گری فرق هست! بچه ی این آدم لایق یک ذره محبتم نیست،چون به قدری کتکش زدن اصلا با حرف ...

مگه بچت چقدر اونو میبینه که دود تربیت بدشون تو چشم بچه تو بره😐😐😐😐😐😐😐

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

باشه بچه شما هم بزرگ میشه یهو یه رفتارایی نشون میده که غافلگیر میشی. مخصوصا اگه پسر باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

رفتم کمک واسه شستن ظرف،با یه حالت بدی گفت،... خانم اصلا نمی خوام بشورم،منم دستکشمو دراوردم نشستم،بعد به اون جاری گفت اره بشور و اینا،تو جمع گفتم وا شستی که،میگه آره حریف این نشدم،منم پا شدم الکی تو جا بجایی کمک کردم،اون وسط انقدر ناجور بچه ی منو زد پسرش،شوهرم داد زد سر بچه اش که چرا هول میدی هی،هی میزنی،نکن دیگه،اونم انگار نه انگار،جمع نکردن بچه رو نه خودش نه شوهرش

خدایا شکرت بابت تک تک نعمتهای بینظیر

فک کنم خودت از بچه جاریت وحشی تری البته بچه شیطون هست شما میگین وحشی 😂همه تاپیکات هربار دعوا با یکیه :شوهر جاری مادرشوهر ...

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 
حالا من رفتم اما واقعا رو میخ بودم،تفنگ داده دست بچه،میکنه تو چشم بچه ی من نمیگیره ازش،اصلا حواسش نی ...

عزیزم شما باید بادیگارد بچه ت باشی نداری کسی بزنش، جلوشو بگیری و ب بچه بگی نه نکن نزن 

2706