2733
2739
فکر نکنم آموزش پرورش بگیره... الان خودشون کلی حق التذریسی دارن که تو نوبتن

اها ...من خیلی خوب ریاضی تدریس میکنم و برنامه نویسی به نظرت   چیکار کنم ؟ که بتونم از راه تدریس کسب درامد کنم ....البته خودمم خیلی علاقه دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من با 34 سال سن و مجرد تو آزمون قبول شد و الان معلمه

یکی دیگه متولد 65 یکی دیگه هم متولد 64 سال پیش قبول شدن و امسال میرن سر کلاس 

خودمم 4 سال پیش آزمون و قبول شدم 

الان تنها راه استخدام آ پ آزمون و دانشگاه فرهنگیان 

حتی من 4 سال سابقه تدریس تو غیرانتفاعی داشتم که اصلا هیچ جا حساب نشد برام 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2731
دوست من با 34 سال سن و مجرد تو آزمون قبول شد و الان معلمه یکی دیگه متولد 65 یکی دیگه هم متولد 64 سا ...

ازمون چه زمانی برگذار میشه؟ ....تو رو خدا یعنی امکانش هست؟ 

شرایط ازمونش چیه؟

2738
اموزشگاه های خصوصی؟ نه...اطلاعی ندارم که کجاست

مثلا چند ماه پیش من یه آموزشگاهی دیدم همین درسای ریاضی و فیزیک دبیرستان رو تقویتی گذاشتن بودن.

از دخترای دبیرستانی بپرس کلاس تقویتی کجاها داره؟ آدرس دادن برو اونجا بگو من مدرک دارم بلدم اجازه بدین اینجا تدریس کنم

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
ازمون چه زمانی برگذار میشه؟ ....تو رو خدا یعنی امکانش هست؟  شرایط ازمونش چیه؟

عزیزم دقیق اطلاعی ندارم چون پیگیر نیستم 

سایت ای استخدام کامل توضیح داده 

هر سال آزمون دارن 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
چند شهریور ثبت نامه؟....چه کتابیرو باید بخونم ؟ چیکار باید بکنم؟

اینجا رو بخون 

دفترچه

2706