2737
2734

خواهر دوستم تو ۳۲ سالگی ازدواج کرد اونم چه شوهری !! خوشتیپ باکلاس جواهر فروش 😎 واقعا عالیه شوهرش 

البته نمیدونم خواهر دوستم ناامید بوده یا نه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم ۲۹ سال چیزی نیست

توی شهرم این سن بالاست به خصوص این که شرایطم پیچیده تر شده و مشکلات  زیادی دارم  فقط خواستم با درج این تایپیک به خودم امید بدم شرایط خیلی خیلی سختی دارم

حال من خوب است اما تو باور نکن!
2738

من شب عروسیم 30 سالم بود. و بسیار راضی هستم ک زود درگیر زندگی مشترک نشدم. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
توی شهرم این سن بالاست به خصوص این که شرایطم پیچیده تر شده و مشکلات  زیادی دارم  فقط خواست ...

الان زمونه عوض شده، تو بخاطر مردم شهرت زندگی نمیکنی... 

منم سنم بالا رفته ولی مدام خواستگارای عجیب دارم، همشون شغل و مال و اموال دارن ولی بازم میلنگن و معیارای اساسی رو اکثرا ندارن.

راستش حرف هیشکی برام مهم نیست، چون نمیخوام بدبخت بشم ( تا دلتم بخواد حرف میشنوم )

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

من ۲۹ ازدواج کردم ولی کاش خدا میخواست ۲۳ یا ۲۴ ازدواج میکردم چون الان ۵ ساله بچه دار نشدم .سنم داره میره بالا و شانسم میاد پایین

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706