2733
2734
عنوان

وی پی ان میخااامممممممممم اه وصل نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 29 پست
سامسونگ

این عالیع

Secure web vp n

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

اینو نصب کن بعد هر زمان خواستی وصل شی 

و دیدی کنده برو قسمت

و بعد

و زودی وصل میشه!

الان یه مدته دارمش خیلی راضیم

از همه فیلترایی که داشتم بهتره!یه چند تا هم سطح خودشم داشتم البته ولی باز این سریع تره😊

سلام (-:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تل وصل نمیشه خودش زود وصل میشه

تل داری یا میخای کلا ازاول نصب کنی؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2728
Vpnify. صنما یه هفته بود واسه منم به سختی تل وصل میشد از دیروز درست شده

نه اصلا وصل نمشه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
تل داری یا میخای کلا ازاول نصب کنی؟

دارم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
اینو هیلی قبلترداشتم وصل نشد پاکوندم ینی خوبه؟مطمئنی؟

گوشی من سامسونگ a6 و روش خوب جواب میده

بازم دوس داشتی نصب کن توضیحاتی که دادمم برو 

شاید خوب شد برا شمام.

البته گوشی دوستم هووایه بش گفتم نصبش کن

اصلا روگوشیش نصب نشد

فک کنم ب گوشی و مدلشم بستگی داره.

سلام (-:
2738

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
اینو نصب کن بعد هر زمان خواستی وصل شی  و دیدی کنده برو قسمت و بعد ...

دمت گرم.

ولی اسمش چیه؟

اقا دمت گرررمممممم وصل وصل

2706