2737
2734

عزیزای دلم

خانمها کسی چله زیارت عاشورا رو نمیخواد من ب نیابت از حاجت یاامواتش بخونم هزینشم ۱۰۰میگیرم 

چله رحمن.یس.توسل.حشر.مزمل.حدیث کسا هم قبول میکنم 

محرم نزدیکه انشالله خودسیدالشهدا برگه حاجتتونو امضا کنه

انشالله بحق شش ماهه علی اصغرهم خدادامن تک تک خانماروسبزکنه ونعمت مادری و ازشون دریغ نکنه امین

انشالله بحق امام زمان خدا نیت دلتونو براورده کنه 

ممنون میشم کمکم کنین

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خدا قبول میکنه که خود ادم بگه

اتفاقا ..میگن با زبونی دعا کن که نگاه نکرده باشی...ما که با زبون دیگران گناه نکردیم.....پس ان شالله خدا قبول میکنه

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2740

عزیزم شما که چله انجام میدین و با آدمایی که ختم و چله انجام میدن در ارتباط بودین

میشه لطفا یه ختم خوب یکی که خیلی خیلی خیلی تجربه شده بهم معرفی کنین؟

به خدا خیلی ختم گرفتم چله گرفتم پنج ساله یه حاجت گره خورده از خدا میخوام چی میتونه باعث بشه ین گره ها راحت تر باز بشن؟😔😔😔 چی میتونه نجاتم بده؟ چی میتونه راحت تر صدامو به خدا برسونه؟😔😔😢 کسی میدونه راهنماییم کنه لطفا

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
عزیزم شما که چله انجام میدین و با آدمایی که ختم و چله انجام میدن در ارتباط بودین میشه لطفا یه ختم خ ...

عزیزم هیچوقت تو خواسته هات اصرار نداشته باش 

حاجت گرفتن زمان میبره واینو بدون خدا اگر برای بندش صلاح ندونه حالاحالاها حاجتش و نمیده اماازیه طریقی کمکش میکنه شایدتویه جایی دستت و گرفته وحواست نبوده

پس بسپربه خودش بگو اگه صلاحمه بهم بده 

چهل روز دعای۴۰کلیدبخون انشالله حضرت زهرا دلتوشادکنه گلم

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
عزیزم هیچوقت تو خواسته هات اصرار نداشته باش  حاجت گرفتن زمان میبره واینو بدون خدا اگر برای بند ...

ولی من حاجتمو میخوام من حاجتمو از خدا میخوام خدا بزرگه نباید ناامیدم کنه😔

دستمـ که خیلی گرفته ولی منم خیلی ناشکری کردم خدا منو ببخشه

ممنون چهل کلید تا حالا نخوندم انشالله حاجت روا بشم و بیام بهت بگم💖

از کجا میتونم پیدا کنم توی مفاتیح هست؟

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706