2733
2734
عنوان

چرا بعضیا عبرت نمیگیرن

221 بازدید | 10 پست

یکی از دخترای فامیلمون (نزدیک)مشکل داشت تا طلاقم رفتن پسره میگفت زنم توهمه چی دخالت میکنه بد زبونه و ....خلاصه با وساطت فامیل و گریه های دختره برگشتن سر خونه زندگیشون حالا دختره ی گروه زده ما رو عضو کرده یعنی زبونش مثل نیش میمونه بد همه رو میگه بنظرتون چرا ادم نمیشن بعضیا بابا ب زندگیت برس بخدا اگه من بودم کلا رابطمو با همه ی مدت قطع میکردم

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

زنداداش من خواهرشوهرشه یعنی چشش نداره حالا این بنده خدا خودشو کشت تا اینا رو اشتی بده دستش نمک نداره زنداداشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه دوستی دارم میگه خر تا ابد خر میمونه😐😐😐

بخدا راست میگه ببین عادی حرف میزنه محال یکیو نکوبه یا فحشش نده بابا چرا تمومش نمیکنه بدبختی نمیشه بیخیالشم بشم چون چ بخام چ نخام وصله بهمون

مورد داریم با دوتا بچه و خودش شاغل مدااااااام گوشی به دست و درحال دخالت و اینور و اونور رفتن!طوری ک مغز همه از همکار و فامیل سوت میکشه از کاراش..

دلم برا بچه هاش میسدزه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
پسره پس حق داشته طلاقش بده

بخدا اره ولی من خودم همش دعا میکردم برگردن اخه دختره خیلی گریه میکرد میگفت زندگیمو میخام

2738
اون زبونش نیش داره ولی تو هم که برای زن داداش زن داداشت تاپیک زدی فضولی   :/

فضولم ؟؟گفتم فامیلیم از اون چیزی که شما میگی نزدیکتریم همه ازدواجا فامیلی بوده بعدشم چی گفتم گفتم دست از کاراش برنداشته همین هفته پیش اشت کردن