2733
2734
عنوان

اشی‌مشی _ حنابندون خواهرشوهر _ عکس لباس و میکاپ چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2578 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رسمتونه تو عروسي لباس محلي ميپوشين؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2731
چه جالب   اصلا نميدونستم همچين چيزي  تازه واسم سوال بود چرا روسري سرشه تو حنابندون🤣

نه خیلی خوشگله تازه لباس های خیلی ها گرونم میشه قیمت بعضی لباسا به 5میلیونم میرسه بعضیام که نمیخوان هزینه کنن زیاد کرایه میکنن

نه خیلی خوشگله تازه لباس های خیلی ها گرونم میشه قیمت بعضی لباسا به 5میلیونم میرسه بعضیام که نمیخوان ...

ياخدا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2740
آرایش نکردی که  من آرایش روزانم از تو که رفتی حنابندون بیشتره 😹😹😹

آرایش زیاد دوس ندارممم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
اشی جان تو کلن تو مدل مو شانس نمیاری همون خودت اتو کن برو مجلس😆😆😆😆

وای   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
سلام عزیزم  ای ‌‌‌‌‌جان  مبارکش باشه😍

فدات  بشم قشنگم 

عکس واضح تر از آرابشم نداشتم...