2733
2734
منم همینطور بودم...البته الان دخترم ۸ سالشه....خیلی کار نکن....استراحت فقط...انشالله ب سلامتی زایمان ...

خدا دختر گل تو سالم نگه داره 

فدات ممنون 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینت چقدی شد....کی عمل کردی....

دو سال و نیم پیش عمل کردم هزینه عمل و دستمزد پزشک یک میلیون و دویست شد. هزینه اتاق هم بستگی به نوع اتاق متفاوته. من اتاقم وی آی پی بود شبی 900 تومن هزینه ش بود.

2731
ای خدااا...اره بستگی ب محلش هم داره....پیش ی دکتر خوب عمل کنه

من داشتم فیبروم چند کانونی بادکش رحم کردم فیبروما ریخت باردار شدم الان دخترم یکساله شه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738

نمدونم دوسال اقدام بودم نمیشد رفتم سونو گف فیبروم چندکانونی داری منم رفتم یادکش رحم هم شکم هم زیر شکم و کتف و زیر سینه همه رو سه روز آخر پریودی بادکش کردم ماه بعدش پریود شدم اما از مهرماه عقب انداختم آز دادم باردار بودم رفتم سونو همونجای قبلیهم رفتم گفتم فیبرومم چقدی شده گف فیبروم نداری دفع شده

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم