2737
2734
عنوان

بچه ها حالمو شرایط روحیم خییلی بده کمکم کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 110 پست
تمام حرفایی ک الان زدم واس وقتی بود ک عشق و دوس داشتن دو‌طرفه باشع ولی مشکلات قابل حلی هم وجود داشته ...

اره میگه میکنم

بعدشم واقعا دوستم داره ولی دوست داشتنش به درد عمش میخوره

🧿میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستین🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی بایکی دیگ وارد رابطه بشی اونوقت بقول یکی ازدوستان ک گفت توخیالت بخودت میخندی ک چطوری بااین بودی.خلاصه ببخشیدپرحرفی کردم امیدوارم تصمیم درستوبگیری وخوشبختشی ولی بدون زندگی فقط وفقط وفقط دوست داشتن نیست عمری بایدباهاش زندگی کنی پس قشنگ فکرکن وبهترین تصمیموبگیر.ازمن ک تجربه داشتم به تونصیحت دیگ بازم تصمیم اخرباخودته.

2728
اره میگه میکنم بعدشم واقعا دوستم داره ولی دوست داشتنش به درد عمش میخوره

اگه دوست داره پس چرا یکی دیگه رو وارد زندگیش میکنه..نمیفهمم

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹
به همون دختره که شک کردم استوریشو دیدم دیدم تو ماشین اون گذاشته نوشته مای لاو حرومزاده عوضی

ینی تو دختره رو میشناسی ک بهش شک کردی؟

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹
وقتی بایکی دیگ وارد رابطه بشی اونوقت بقول یکی ازدوستان ک گفت توخیالت بخودت میخندی ک چطوری بااین بودی ...

مننونم عزیز دلم،

امیدوارم سریعتر اون روز بیاد که بخندم و بگم چقدر احمق بودم...

2738
ینی تو دختره رو میشناسی ک بهش شک کردی؟

نه فقط شک کرده بودم

حس ششم قویه تو فالووراش بود

من که هیییییچوقت ازش نمیگذرم میدونم اینارو باید جواب پس بده که با احساساتم بازی کرد،

مطمئنم کسی که لیاقتمو داره میاد سمتم واون همیشه حسرتم به دلش میمونه

خیلی ذهنم درگیرت شد.لطفافکرکن بعدتصمیم بگیر.وبازم تاپیک بزارببینم چ کردی.من بخابم چندساعت دیگ بایدپا ...

عزیزم ایدی تلمو گذاشتم بیا تل

gcxxcc

2706