2737
2739
گفتم ک بحث تنوع طلباش جداس ولی مسئله اصلی خیانت ب اونایی ک گفتم برمیگرده

عزیزم یعنی زن کم نذاره مردخطانمیکنه؟

اصلاامکان نداره تنوع طلب روبذارکنار

یکی هست وسوسه میشه

وسوسه ش میکنن!

خدابارهاتوقرآنم گفته

وسوسه ی شیطون قراره باهمون امتحان بشه!

وسوسه شدا یعنی زنش کم گذاشته!؟

مثل داستان اویک فرشته بود!

تکرارنکردمرده ولی وسوسه شدایرادم اززنش نبود

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
عزیزم یعنی زن کم نذاره مردخطانمیکنه؟ اصلاامکان نداره تنوع طلب روبذارکنار یکی هست وسوسه میشه وسوسه ...

چرا اینارم هس خیانت میتونه هزاران دلیل داشته باشه خواهرگلم😊

من گفته هامو از زبون ی دکتر روانپزشک مرد گفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ب همون دلیل ک هزاران زن روزانه خیانت میکنن...

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ب دو دلیل اولیش طرف مریضه چش چرونه خودشو کنترل نمیکنه دومیش امکان داری کوتاهی زن باشه،من دیدم مرده بنده خدا عاشق ی لاک یا رژ بوده ک زنش براش بزنه زنه گفته وای تا حالا نزدم چطور بزنم یا مثلا دوس داشته خانومش ب خودش برسه خوش بو باشه تمیز باشه ولی خانومه اینجوری نبوده خب مرده سمت زنی جذب میشه ک اینارو انجام بده حتی شده برا دوساعت بیرون از خونه بعد با خودش میگه حتنا همیشه همینطوره

اگه از مرد خیانت دیدی ی سیلی بزن دره گوش خودت😊 مرد از اولش کور نبوده وقتی اومده سراغت ینی بهت حسی ...

خاک بر سرت 

افکار کثافتتو رواج نده

از زن بودنم چندشم شد با حرفات و این استیکرای احمقانه ت

2738
خیلی خوشم اومد .واقعا روشن فکری🌹

توی خیانت هردوطرف به یه میزان مقصرن

مردوزن کفه ی ترازوشون برابره

درسته زن ومادرمرکزمهرومحبت خونه س ولی نمیشه توقع کردزن هزارقدم برداره مردیک قدم!

تورابطه ی زناشویی هردوبه یه میزان بایدقدم بردارن!

عین دوتادوست...

مرداون زمان که مردهمه کارمیکردزن بایدجمع میکرد!

اینوزنابایدجابندازن

زن سیاست داشتن ومحبت کردن توذاتشه اگه مردم قدم برداره ناخوداگاه زن بیشترمحبت میکنه...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
من متاسفم هم جنسم گند میزنه به جنسیتم شما بیمارین خانوم

چرا اینقد خشن😨

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟