2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اول ظرف مورد نظر بردار یکم سس فرانسوی بریز بعد پنیر پیتزا بعد چیپس و ژامبون به هر اندازه ژامبون دوست داشتی همینجور لایه لایه بریز پنیر اضافه کن لایه اخر پنیر بیشتر میریزی بعد یه بشقاب پیرکس میذاری رو ظرفت میذاری تو ماکروویو یا فر . راز خوشمزگی‌و‌نرمیش همین بشقاب یا یه ظرف بذاری سرش.‌من اوایل همینحوری میذاشتم تو‌ ماکروویو‌خشک‌میشد بعد از یکی که کافی شاپ داشت پرسیدم اینو‌گفت.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
اول ظرف مورد نظر بردار یکم سس فرانسوی بریز بعد پنیر پیتزا بعد چیپس و ژامبون به هر اندازه ژامبون دوست ...

نرم بشه خوب ميشه؟ اخه چيپس تردش خوشمزه است

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
نرم بشه خوب ميشه؟ اخه چيپس تردش خوشمزه است

نه عزی م‌منظور از نزم له نیست یعنی پنیرش میکس میشه با چیپس اونجوری بدون درب بذاری پنیر سوا میشه از چیپس. چون‌من هر جا چیپس پنیر میخوردم میدیدم خودم درست میکنم بد میشه انگار یه چی کمه تا این راهو یاد گرفتم شد عین کافی شاپ

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2738

چیپس بریز کف ظرفت روش یک لایه پنیر دوباره یه لایه چیپس یه لایه پنیر لایه اخر چیپس و ژامبون  مرع و با قارچ  تفت داده شده ورقه شده بریز روشو خیلی زیاد پنیر پیتزا بریز یکمی هم پنیر لازانیا  بزاار یعنی دو نوع پنیر اینجوری اصلا خشک نمیشه روشم اویشن بپاش یکمی خیلی کم رو پنیرت اب بپاش اینجوری باعث میشه پنیرت موقع سرو  کش بیاد .نوش جان😜😋

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜