2733
2739
عنوان

💥سیاست های زنونه💥

376 بازدید | 23 پست

❤سلاااام خانومای گل باتجربه❤

خانوما بیاین از تجربیاتمون حرف بزنیم از اخلاق رفتار ی خانوم با وقار تا رفتار با خانواده همسری🎀

از سیاست های زنونه بگین😊

خب خودم از اندوخته هام بگم براتون👇😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بقول یکی از دوستان گشنه ای آب نخور😐😐😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2731

سیاست زنونه اینه ساعت ۲ نصف شب بری پیش شوهرت لالا نه که بیای نی نی سایت

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

من تنها سیاستی که دارم اینه که  واقعا عاشق همسرم هستم.میتونم جونمو واسش بدم.اونم فهمیده رازمو.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2738

من بعد پنج سال زندگی تازه فهمیدم بازبون چرب و نرم میشه همسرم باهمسرم زندگی اروم تری داشته باشم من خیلی زوداز کوره در میرم و حرف زور توکتم نمیره

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

با جاری درحد احوال پرسی و رسمی باشید.

تو خانواده همسر و جلو همسر بنظرم کوچیکترین حرفی از جاری بزنید پرچسب حسود بهتون زده میشه .

وقتی شوهرت راجب چیزی باهات بحث ودعوا میکنه هرچند میدونم سخته سکوت کنید و بعد یکساعت یا خلاصه دیدید آروم شد بهش توضیع بدید چون اگه درحالت دعوا چیزی بگین شوهرتون چون عصبانیه جبهه میگیره ولی وقتی آروم هست متوجه میشه ک شما مقصر نیستید واشتباه برداشت کرده بود یا هرمشکل دیگه ای بود...

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

🎀از تجربیات خودم بگم🎀

۱هیچوقت ب شوهرت امر نکن ک لج میکنه و کاری ک گفتیو انجام نمیده ازش خواهش کن ن اینکه التماسش کنیا😐مثلا:(عزیزم میتونی این دره مربا رو برام باز کنی من زورم نمیرسه) مطمن باشید براتون انجام میده یا هرکاره دیگه ای

۲ هرکاری برات کرد ازش تشکر کن نتیجش رو خواهی دید❤

۳مرد کانون تامینه پس خواستت رو بهش بگو و وقتی عملیش کرد و تو بهش افتخار کردیو تشکر کردی بهش شکوه دادی و نتیجه شو میبینی بزودی💚

۴ خواستت رو در هرشرایطی بگو ولی ن با گریه کنایه قهر و لجبازی خیلی مظلومانه بهش بگو مثلا (انقد دلم میخواس الان مشهد بودما) شاید مشهد نبره ولی عوضش کاریو ک در توانش هس رو برات انجام میده💜

موفق باشید💙

مردهایی ک خوبن و بهتون‌چیزی نمیگن ازاینکه میبینه غذا نپختی وکارهای خونه مونده ولی حواستون باشه به محض اینکه درطول روز حتی ۱۰دقیقه به تنبلی غلبه کنید حتما خونه زو مرتب کنید یک غذا بپزید ..

مهمترینش اینکه وقتی شوهرتون سرکار میره یا میاد حتما استقبالش برید 😊

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

🎀وقتی مردو ب کاری ک دوس نداره اجبارش کردی ازتون خیلی سرد میشه🎀

🌟میدونید وقتی خیلی پرخاشگر میشید و همیشه این رفتارتون رو ادامه میدید مرد چی با خودش فک میکنی؟؟ ب طلاق😊چون احساس میکنه با شما زندگی ارومی نخواهد داشت🌟

[QUOTE=102133107]با جاری درحد احوال پرسی و رسمی باشید. تو خانواده همسر و جلو همسر بنظرم کوچیکترین حرفی ا

برا آشتی قهر مرد هزگز پیش قدم نشو 

زن بی خرج بیارج

راز نزدیکی به قلب شوهر دوری از خانوادش 😂

تلفنشو چک کردی اتو جمع کن  اول خانوادشو درجریان بعد حال مخاطب مورد نطر رو بگیر ...

از شوهرت خیلی تعریف نکن همیشه متوقع باش چون انگیزه درش ایجاد میشه زندگی

2706