2733
2734

بچها من با یه پسری دوستم تو یه شهریم ولی کلا هفته وی یبار همو میبینیم حس میکنم رابطمون خیلی کسل کننده شده برام حوصلم سررفته از این وضع من انتظار همچین رابطه ای رو هیچوقت نداشتم از طرفیم این اقا کلا خیلی بی حال و بی حوصلس همیشه تنهاس و تو خودشه نمیدونم اصلا چیکار کنم خب منم دلم هیجان میخواد دلم میخواد رابطمون یه هیجاناتی داشته باشه ولی کاملا یکنواخت شده 

خیلی باهاش حرف زدم خیلی بحث کردم بی محلی هم کردم ولی چیزی درست نشد بنظرتون این طبیعیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعی از این نظره که اون اقا درونگراس،اگه با اینجورادما نمیتونی کنار بیای از همین الان تمومش کن

نمیدونم من خودمم خیلی برون گرا نیستم 

حتی به خلوت دو نفره هم راضین ولی چی😑

اینم بگم مطمئنم پسر خوبیه و منم دوسش دارم دلم نمیخواد تموم شه

خب دوسش دارم بخدا 

اها بحث دوستداشتنه 😔 پس هیچ  درستش کن  خودت با سیاست

اصلا شایداون ب این دوستی خ سطحی نگا میکنه!!!

🍁🍁🍁دخــتـــر روزای پاییـــــــــــــز🍁🍁🍁
اها بحث دوستداشتنه 😔 پس هیچ  درستش کن  خودت با سیاست اصلا شایداون ب این دوستی خ سطحی نگا ...

اخه از اول با قصد ازدواج شروع کردیم و هنوزم درمورد ازدواج برنامه ریختیم اولش باید بره سربازی 

بازم نمیدونم

2738
اخه از اول با قصد ازدواج شروع کردیم و هنوزم درمورد ازدواج برنامه ریختیم اولش باید بره سربازی  ...

خب شاید رفتارش اینجوره، مثلا ابراز علاقه میکنه؟؟؟

خب شاید رفتارش اینجوره، مثلا ابراز علاقه میکنه؟؟؟

اره ابراز علاقه میکنع ولی خیلی تکراری شده برام 

شاید من تنوع طلبم ولی حرف زدن باهاش برام کسل کننده شده خیلی چون همش بی حوصلس

اره ابراز علاقه میکنع ولی خیلی تکراری شده برام  شاید من تنوع طلبم ولی حرف زدن باهاش برام کسل ک ...

عزیزم  چن ساله باهمین؟؟؟چن سالته ف کنم سنت۱۸_۱۹باشه اره؟

2706