2737
2739
عنوان

بیاین شعرهایی ک اشتباه میشنیدیمو بگیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شعر رو یادم نمیاد. اما بچه که بودم این وانتی ها که میومدن هندونه میفروختن و میگفتن هند‌وانه به شرط چاقو من میشنیدم هندوانه به سمت شاهرود!! یعنی داره میره شاهرود زود بیایید بخرید تا نرفته🙄

2738
دستا تو هوا بالا ...پُره سوسکی طلا یالا😳😳 درستش😏😏دستا تو هوا بالا...برقصون سینه رو یالا😭😭 ار ...

😂😂😂😂😂

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
امشو شوشه لیپکه لیلیلونه  امشوشوشه یاروم پر از جونه هنوزم درستشو نمیدونم😊

امشو شوشه لیپک( قطب نمای) ری حیرونه (یه جهته، جنوب فک کنم) استعاره از بهترین موقعیت برای دریانوردی

امشو شوشه یاروم برازجونه ( یعنی یارم دوره ازم)

امشو شوشه لیپکه لیلیلونه  امشوشوشه یاروم پر از جونه هنوزم درستشو نمیدونم😊

امشو شوشه لیپک ری هیرونه

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
2706