2733
2734
عنوان

به نظرتون چکار کنم

118 بازدید | 9 پست

کنکور دادم امسال 

۲۱هزار منطقه۱با تراز۶۹۰۰

میکروبیولوژی ازاد مشهد قطعی میارم با پرستاری مامایی اتاق عمل ظرفیت مازاد گناباد 

چکار کنم؟

خودم مشهدم خونوادم میگن ازاد شهر دور نرو اما ازاد مشهدم نمیارم پرستاری اخه 

برم مازاد شهر دیگه خیلی هزینه داره؟

میکروبیولوژی چی اونم شهریش بالاس؟

از بازار کارش اطلاع دارین؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میکرو ک نخون بازار کارش با پارتیه فقط

ولی پرستاری و مامایی ک همه میدونن درست تموم شه بالافاصله مشغول کار میشی

هر چقدم شهریش بالا باشه ب زور جور کنید بعدا ک بری سرکار چند برابرشو در میاری جبران میکنی برای خانوادا

میکروبیولوژی چیه برو پرستاری یااتاق عمل یامامایی هزینش بعد یه سال از تحصیلت به خانوادت برمیگردونی تا ...

پرستاری اینا ازادم استخدامیش خوبه مثل دولتی؟ 

پرستاری شهر خودم نیست اخه  خیلی علاقه دارم اما خب... میتذسم از پس هزینه هاش سالای دیگه برنیام

پرستاری بازار کار داره ببقیه ندارن.... من جای تو باشم پرستاری میرم.... فوقش کنار درس کار پیدا میکنم تا پولشو بدم

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2740
پرستاری اینا ازادم استخدامیش خوبه مثل دولتی؟ 

هیچ فرقی نداره اصلا موقع استخدام تفاوتی ندارن مگه خودت تو آزمون استخدامی ضعیف باشی،اصلا استخدامتم نکنن همین جوری توبیمارستانا کار کنی بهتر از رشته های دیگه منم پرستاری مثل تو شهری دور وبر شهرم قبول شدم بخاطر هزینه وراه دور نرفتم رفتم دولتی شهر خودمون الان بی کارم دوستام که پرستاری ومامایی رفتن هم موقعیت ازدواج خوب وهم وجه اجتماعی خوبتری دارن منم الان کارم آزاده درآمدم خوبه ولی شاید واسه شما پیش نیاد کار آزاد برو پی رشته بدرد بخور

هیچ فرقی نداره اصلا موقع استخدام تفاوتی ندارن مگه خودت تو آزمون استخدامی ضعیف باشی،اصلا استخدامتم نک ...

اره عزیزم درست میگی

انشاالله موفق باشی

ببینم میتوتم خونوادمو متقاعد کنم