2737
2739

لطفا توهين نكنيد و صبور باشيد تا بنويسم

امروز رفتيم سورتمه 

بعد شوهرم رفت بليط بخره من و دخترم رفتيم قسمت بازي بچه ها

بعد يه آقايي پسرشو آورده بود خيليم جدي به نظر ميرسيد

خلاصه كه دختر من و پسر اون باهم سرسره بازي ميكردن و منم از وسطاش تكيه دادم به ديوار چون خسته شدم

آقاي جدي يهو بي مقدمه ازم پرسيد ليانا(اسم دخترمه) كرديه؟

منم گفتم نه و توضيح دادم كوتاه.. 

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..

خب

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببخشید استارتر

بچه ها ی سوال 

میشه پیامک های گوشی ساده رو برای مدتی بست؟یعنی مث حالت پرواز دراد پیامکا نیاد ولی زنگ بخوره همچین چیزی میشه؟ خواهش ج بدین

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

چی چیه؟

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706