2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بله واقعا مژه هام خیلی فرق کرد حتی واسه ارایشم خوب شده با فرمژه بهتر حالت میگیره به نظر خودم یک و نی ...

چه خوب

چند وقت استفاده کردی؟ چقدر رو مژه هات میمونه؟ بعدا میشوری بعد یه مدت یا میزاری کامل جذب بشه؟

چه خوب چند وقت استفاده کردی؟ چقدر رو مژه هات میمونه؟ بعدا میشوری بعد یه مدت یا میزاری کامل جذب بشه؟

اوایل تقریبا هر شب روغن زیتون  به مژه و ابرو میزدم میخوابیدم صبح صورتمو با اب ولرم میشستم بعد از یکماه هم پر شد هم جنسش خوب شد 

اوایل تقریبا هر شب روغن زیتون  به مژه و ابرو میزدم میخوابیدم صبح صورتمو با اب ولرم میشستم بعد ا ...

اهان خیلی ممنون عزیزم

ببخشید یه سوال دیگه... اوایل یکم مژه هات نمیریخت؟ من از وقتی روغن کرچک میزنم احساس میکنم یکم کم پشت شده مژه هام میگم شاید توی طولانی مدت درست بشه

میترسم همش بریزه ولی

اهان خیلی ممنون عزیزم ببخشید یه سوال دیگه... اوایل یکم مژه هات نمیریخت؟ من از وقتی روغن کرچک میزنم ...

نه خب نزن مگه ادم کلا چندتا دونه مژه داره روغن زیتون بعد دو سه روز واقعا اثر خوبشو رو مژه هام نشون داد احساس کردم مژه هام خیلی مرتب شدند

2706