2733
2739
عنوان

ازشوهرم سرد شدم

1846 بازدید | 42 پست

چندی پیش ی دعوای حسابی کردیم من خیلی زدمش ولی خب زور زن زورزیادی نیس خلاصه قهر بودیم تا۱۰ روزبعد س ک س داشتیم ولی دیگه انگار ب زور اصلا دلم نمیخاد هرشب میپیچونمش ولی نمیدونم دردم چیه اصلا باورش ندارم ی حرفای بدی بهم زد توی دعوا باورم شد دوسم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دعوا ک بشه ادم خیلی چیزا میگه ولی ادم باید ببخشه ی جاهایی و بگذره برای منم پیش اومده ولی متوجه شدم از عصبانیت بوده چون خودم هم توی دعوا چیزای بدی گفتم فهمیدم وقتی ادم عصبی بشه ی  چیزاییی میگه ک نباید بگه ولی خب شوهر من عذر خواهی میگنه و همچنین خودم میدونم ک ادم دلگیر میشه اما ببخش اینجوری زندگیتوت سرد میشه و بدتر 

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
منم سرد شدم اما شوهرم مرد خوبيه تا حالا ي كلمه فحشم نداده من خودم عصبى شدم و افسرده شدم بعد زايمان ر ...

دقیقا مثل من منم بعد زایمانم همین طوری شدم 😔

❤love u to the moon and back❤

خب توی دعوا چی بهت گف ک سرد شدی؟؟؟

بعد عزیزم فک نمیکنی زدن شوهر کارخشن وزمختیه برا ی خانم؟؟؟

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706