2737
2739
عنوان

دوستیابی در مدرسه

3276 بازدید | 27 پست

سلام من امسال میرم کلاس هشتم خیلی استرس دارم چون هیچ دوستی توی مدرسه ندارم و امسال میخوام پیدا کنم میتونید راهنمایی کنید که چجوری ميتونم با يكي دوست بشم؟

😳😳😳😳😳😳

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

تو اینجا‌چیکار‌میکنییییی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ۱۳ سالتهههههه

2731

یا ابلفضل😯😐

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

خدایاااااا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2738

سلام عزیزم.اول نزدیک یک ماه بچه هارو زیر نظر بگیر ببین کدوم باحالترو خوش برخوردترو سالم تره و میدونی که باهاش حال دلت بهترخواهدشد برو سمتش و خوراکی تعارف کن.ازش بخواه فلان مطلبو واست توضیح بده و تو بحثهاشون شرکت کن .ازش کتاب قرض بگیر و ازاین جور کارها.کم کم دوست میشید😊

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

عزیزم بهتر نیست از مادرت  یا خواهر و برادرت کمک بگیری چون اون بهتر من و بقیه خانم‌های سایت تو رو میشناسه و با روحیاتت آشنا است 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
کلاس هفتم بودی اومدی نی نی سایت؟ تو خودت نی نی محسوب میشی قشنگم....

این لحن زیاد جالب نیست

به هر حال نوجوونه و کنجکاو

میشه قشنگ ترم گفت که فضای این سایت مناسب سنش نیست 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
سلام دوست عزیز من شمارو میشناسم؟

نه عزیزم متظورم اینه که شما اصلا سن و سالت به این سایت نمیخوره قشنگم

2706