2737
2739

بشدت نفخ دارم ...بدنم الان داغ کرده..بی جونم ..حس میکنم سرماخوردم و نخوردم..و سه روزه دلپیچه دارم...کسی بوده اینا علایم بارداری بوده؟

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ديروز زدم امپول رو امروز سرگيج داشتم😂 همش چيز ميز دلم ميخواست 😐خدايا خودت رحم كن ديگه هرماه اين روزا من حس بارداري دارم ولي نميشم😭 فك كنم دارم ديوونه ميشم خدايا به همه منتظرا خودت نظر كن❤️😭

خدا شكرت🙏🏻 
2731
2738
منم ديروز زدم امپول رو امروز سرگيج داشتم😂 همش چيز ميز دلم ميخواست 😐خدايا خودت رحم كن ديگه هرماه اي ...

منم حال روحیم جالب نیس

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚
ببخشید یه سوال چند ساعت بعد از زدن این امپول آزاد سازی انجام میشه?

والا میگن 12تا 36 ساعت بعد...

دکتر گفت شبی که آمپول زدی و شب بعدش نزدیکی کن دیگه نزدیکی نکن تا ببینم موعدت پریود میشی یا نه...الان منتظرم ولی حالم خوب نیی

عزیزم من بعد آمپول کلا علائم بارداری داشتم 

حساس شدن سینه ها ۱۰ روز درد شکم و کمر 

سرگیجه 

داغ شدن بدنم 

تکرر ادرار 

حتی از بوی گوشت بدم میومد نمیتونسم اشپزی کنم!!! 

ولی قشنگ ب موقع پریود شدم 😐😐😐

❤❤🐥🐣
عزیزم من بعد آمپول کلا علائم بارداری داشتم  حساس شدن سینه ها ۱۰ روز درد شکم و کمر  سرگیج ...

خودمم ماه اول که آمپول زدم دقیق مثه شما بودم ولی دلپیچه نداشتم..الان فقط دلپیچه دارم و پر دهنم آب میشه و..