2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلاب خوبه پوستو سفت میکنه اما لیمو نمیدونم 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2738

ليمو براي پوست خوبه

كلاژن سازي پوست رو تحريك ميكنه

براي پوست چرب خوبه چون پوست رو خشك ميكنه!

و خوب ي اسيد هست و ماهيت لايه برداري رو هم ميتونه داشته باشه پس استفادش تو دراز مدت همچينم چيز خوبي نيست.

گلابم قابضه و منافذ باز پوست رو ميبنده 

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

نه اگه‌پوستت خشک‌باشه بدتر میسوزه و‌سیاه میشه من یه بار زدم دور دهنم سوخت لک سیاه شد کلی گذشت تا رفت جاش. بستگی به پوستت داره اگه نارک و حساس نزن.اما گلاب طبیعی ۱۰۰درصدی ازینایی که خونگی ان یا خودتون درست میکنید بریزی تو یه اسپری قبل خواب بزنی خیلی خوبه ارامش بخشم هست ابرسانی هم میکنه

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
نه اگه‌پوستت خشک‌باشه بدتر میسوزه و‌سیاه میشه من یه بار زدم دور دهنم سوخت لک سیاه شد کلی گذشت تا رفت ...

با پنبه هم میشه با حتما باید با اسپری باشه؟؟

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  
ليمو براي پوست خوبه كلاژن سازي پوست رو تحريك ميكنه براي پوست چرب خوبه چون پوست رو خشك ميكنه! و خو ...

من نزنم دیگه؟؟اتفاقاپوستمم خشکه

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
یعنی چجوری سفت میکنه؟

ازش میپرسم بت میگم

😂

یعنی چی جچوری سفت میکنه

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2706