2737
2734
عنوان

کیا خیلی اصرار دارن بچه دار بشید؟

167 بازدید | 17 پست

ما ۶ ساله ازدولج کردیم 

هزارتا مشکل داریم 

ولی خانواده شوهرم عجیب اصرار دارن بچه دار بشیم 

جالبه مشکلاتمون رو می دوننا 

در حدی می دونن که من پارسال به پدر شوهرم گفتم تو کیف شوهرم ترامادول دیدم 

برگشت گیت نه واسه دندون درده 

جالبه چماش رو رو واقعیت بسته هی می گه بچه

ریسکه ولی تو بعضی موارد بچه خودش انگیزه میاره.منم شوهرم مصرف داشت و بچه نمیخواستم.اصلا قصدم طلاق بود.یهو ناخواسته باردارشدم و همون واسه ماشد انگیزه.الان بچم دوسالشه.شوهرم دوساله پاکه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین پدر منو در اورده بودن انقدر زر میزدن مارو سرویس کرده بودن منم اصلا بخاطر کارم شرایطتم ردیف نیود حالبه مگفتن تو بیار ما نگه داریم الان بچه دارم حتی نمی پرسن خرت به چند و حتی جالبه کاراشونو انکار میکنن 😕 با طناب پوسیده اینا تو چاه نرو

2740
اونا حوصله خودشون سر رفته بنظرم تا وقتی خودتون تصمیم نگرفتین بچه دار نشین مخصوصا ک از شوهرت مطمئن نش ...

دوتا نوه دارن 

می گم منم بزام یکی مثل بقیه نوه هاس دیگه چه فرقی داره گیر دادی😂

مامانم بابام مادرشوهرم مادربزرگم همه عالمممم

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
دوتا نوه دارن  می گم منم بزام یکی مثل بقیه نوه هاس دیگه چه فرقی داره گیر دادی😂

ببین اگه مشکلت با معتاد بودنشه ک کاریش نمیشه کرد اون حتی بخواد دزدکی هم میتونه قرص یا شربت یا هرچی بخوره اگه همدیگه رو دوست دارین شرایطشو داری بچه بیار حالا انقدم ترسناک نیس که اگه بچه دوس ندارین یه چیز دیگس😁