2737
2734
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169985 بازدید | 876 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چی بگم بهش به جاش دیگ دفعه های بعدی باهاش نیومدم و پیچوندمش

حق ادمی مثل شما همینه یعنی بلد نیستی از خودت دفاع کنی چرا پیچوندیش باید مستقیم میگفتی هزینم بالا رفته من نمیتونم هزینه ی رفت وآمد شما رو بدم ماشا..شماهم که اصلا به روی خودت نمیاری از این به بعد خودتون بیاید من نمیام دنبالتون 

منم پول برام واقن اهمیت نداره پارسال با دوستام رفیتم بیرون نهار خوددیم قشنگ همه دور وایستادن   ...

مگه بقیه دوستت نبودن چرا فقط یکی رو حساب کردی؟؟؟؟

همه  دور هم وایمیستن توهم زبون ب دهن بگیر فقط وایسا خخخخب😀😀😀

....
2731

من فقط یه دوست صمیمی دارم که از دوران راهنمایی باهاش دوستم الانم فقط نتی در ارتباطم باهاش 

بقیه فقط چند جلسه بوده ، مثل خانم همکار یا همسایه ، 

واقعا راست گفتن آدما از دور خوبن ، تو جلسه اول میگفتم چقدر این خوبه ، بعد دوسه بار رفت و آمد باطنشونو نشون میدادن چجور ادمی ان ، منم رفت و آمدو کم میکردم 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

فقط حواست باشه کارتتونو ندزده ،رمزم که داره کارش راحته 😑

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
خوب توام سیاست داشته باش منم دوستام یه سریاشون همینجوری با سیاست جیب مو خالی میکردند بعد که من مم مس ...

دیگ رفت و امدمو قطع کردم باهاش😑

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
بهت میاد آخه ، تو آینه نگاه کن خودتو 

چیزی نگفت که بنده خدااین چه طرزحرف زدنه شماگیردادی که بگی یه شهری هست ادماش اینطورین هیچ چیزمطلقی وجودنداره بگین همه ی  ادمای یه شهر این مدلین 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2738
نمیدونم اصالتا مال کجاست اصلا صمیمی نیستیم اتفاقی یه باشگاه رفتیم

یه بهونه بیار شوهرم فلانه دیگه باشگاه تعطیل بعدم هی بپیچونش و خلاص . 1ماه اذیت میشی یه عمر راحت

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
دیگهههه نکن   احمقی مگه...بعدم هر هر بخنده ب ریشت ک خوب اسکولش کردم....اون شخصیت تورو نمیبینه ک ...

وای پیام قبلیتو خوندم جیگرم حال اومد افرین.بدم میاد از ادمایی که دوست دارن خرجاشونو بندازن گردن بقیه.منم دیدم بین دوستام که خرج چیزی که خوردنو انداختن گردن یه نفر،تا اونجایی که میشه باهاشون نمیرم بیرون و ارتباظمم به حداقل رسوندم.متوجه شدم تو یه سری چیزا اصلا بهم نمیخوریم

دخترِ دریا😎
گفت واییی کیف پولم خالیه کارتم خالی شده حقوق نگرفتم و.....😑در یک لحظه گدا شد🤦‍♀️میگفت پول ندارم بر ...

وااااای مردم چقدر فیلم شدن 

منم مثل توام من خجالت میکشم بجای طرف مقابلم 

ولی به پیچوندنت ادامه بده زورت نرسید بگو وای کیف پولمو جا گذاشتم تو حساب کن بعدن بهت میدم. البته اگه روت شد😑

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
باورم نمیشه که رمز رو گفتی! همونجا باید کارت رو ازش میگرفتی پا میشدی میرفتی دیگه تو صورتش تف هم نمی ...

چیکار کنم گف پول ندارم برم تا خونه م😑😢

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
عجب آدمهایی پیدا میشن من که خیلی از این اخلاق بدم میاد یعنی چی هوار شی سر یکی دیگه عزت به قناعت است ...

واقعا انقد که این خودشو خوار کرد😐

من فقط یه دوست صمیمی دارم که از دوران راهنمایی باهاش دوستم الانم فقط نتی در ارتباطم باهاش  بقی ...

به این شکل هیچ ادم خوبی وجود نداره . البته من بعید میدونم منم غیر نرمال زیاد دیدم ولی طبیعی هم دیدم

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2706