2737
2739

خانواده همسرم به خصوص مادر همسرم و خواهرش خیلیییی پزای الکی میدن...مثلاً اگر یه اتو بخرن هفتصد میگن خریدیم سه چهار تومن... یه جور هم میگن انگار پول خرده...جهاز دخترش بیست تومن شده بود میگف خریدیم هشتاد تومن...مادر همسرم میگه روحانی (رییس‌جمهور) اومده بود شهرمون به من هم گفتن بیا فلان کاررو داشتم نتونستم برم...به همین سوی چراغ که عین حقیقته😅😅...بعضیا شاید خندشون بگیره ولی من حرصم میگیره 😐😐

دختر عمه ام امروز ظهر اومده خونمون میگه هر جا میرم دکترا به احترامم بلند میشن از سر جاشون...من پرستارم... میگم فلان دکترو میشناسم خیلی بداخلاقه با ما...میگه وای اون...اون که ماهه دوست حمیده(شوهرش)... میگه ببین طرف باید باکلاس باشه با آدمای دره داهاتی بداخلاقه😐😐😐😐

منم گفتم هر کس رفتار و طرز حرف زدنش به میزان شعورش بستگی داره ن ظاهر طرف...شما هم بیایین تعریف کنین کیا دوروبرتون اینجورین؟!به نظرم کمبودای خودشونو میخوان ثابت کنن 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار دختر عمه ام با کیفش خیلی پز داد منم برگشتم گفتم عععع عزیزم مگه این از اونا نیست که ظهری حراجی ریخته بود بیست تومن؟؟ قرمز شد

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2728

شنونده باش چرا حرص میخوری دیگه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اره خوب هستن من خنثی عمل میکنم وواکنشی نشون نمیدم و اینجوری نگاه میکنم فقط😏

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
جاریم 😒😒😒😒😒😒

تعریف کن

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

یه اسکبیری خس حالا دندو نپزشک تازه میخونه روزپزشک کلی برا خودش پست گزاشته 

تو کجا و پزشکی کحا حالا 

دانشگاهشم پولی برد اونسر دنیا بردن ب زور پارتی ثبت نامش کردن

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706