2737
2739
عنوان

خانم هاي اصفهانييي گل

48 بازدید | 5 پست

سلام خانم هاي عزيز اصفهاني ببخشيد مي خواستم بدونم کسي چشم پزشک خوب براي کودکان سراغ داره معرفي کنه فقط خوب باشه براي دخترم مي خواستم مشکلي هم ندارم با هزينه هاش اگه جايي سراغ دارين

دکتر محمدی عالیه

کلینیک صدرا هستش

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم ميشه ادرس دقيقشون رو برام بگين بعد اون وقت  مراجعه کردين پيششون

کلینیک صدرا میشه خیابان دانشگاه..روبرو در دانشگاه

البته من واسه خودم  رفتم خانم دکتر خیلی خوبی هستند..

یکشنبه ها صبح داخل کلینیک هستند

البته اسمشون را داخل گوگل سرچ کن..ببین..اسمشون هم خانم دکتر زهرا محمدی هستش

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️