2737
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنید

157 بازدید | 11 پست

سلام

من 31 سالمه و 6 ساله ازدواج کردم سر کار میرم...

3ساله میرم رویان برای باردار شدن.. خودم مشکل تنبلی دارم..خیلییی زیاد هم استرس دارم.. دکتر گفته برای ای وی اف هم یکم ورنت رو بیار پایین هم استرستو کم کن بخاطر اینکه تا ساعت 6 سرکارم نمیتونم برم باشگاه و پیاده روی...کارم هم خیلی استرس داره ... به نظرتون یه مدت از سرکار بیام بیرون یکم به خودم برسم و اینا یا استرسم بدتر میشه.... درباره اوضاع مالی هم میتونم بیمه بیکاری بگیرم.. 

دوراهی سختیه توروخدا راهنماییم کنید

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.

بهتره درباره این موضوع با یک نفر با تجربه موفق صحبت کنی نه با تجربه ناموفق

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
بهتره درباره این موضوع با یک نفر با تجربه موفق صحبت کنی نه با تجربه ناموفق

نمیدونم ادم باتجربه از کجا بیارم اخه...خیلی ذهنم درگیر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ادم باتجربه از کجا بیارم اخه...خیلی ذهنم درگیر شده

میدونی اینجا هر کس یه چیزی میگه و شما از گذشته و زندگی فرد هیچ شناختی نداری و نمی تونی به حرف ها اعتماد کنی

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
2728
میدونی اینجا هر کس یه چیزی میگه و شما از گذشته و زندگی فرد هیچ شناختی نداری و نمی تونی به حرف ها اعت ...

وای راست میگی... فردا بهتره زنگ بزنم مشاوره 

وای راست میگی... فردا بهتره زنگ بزنم مشاوره 

فقط به این هم توجه داشته باش که  از یک مشاور با تجربه و با سوابق درخشان کمک بگیری و نه از ناشی ها و تازه کار ها

فقط به این هم توجه داشته باش که  از یک مشاور با تجربه و با سوابق درخشان کمک بگیری و نه از ناشی ...

حتمااااا.. ممنون از کمکت

2738
حتمااااا.. ممنون از کمکت

خواهش میکنم اگر کمکی از دستم بر میاد هم در خدمتم

میونی صبح ها پیاده بری سرکار و بعدازظهر ها هم پیاده بیای خونه......... تازه عصر ها یا شب ها هم یک س ...

اره ولی استرس کارم چی

مرخصی بگیرید کمی دید بازدید کنید و یا یک مسافرت کوتاه برید تا از استرستونکمتر بشه تا تصمیمی از روی فشار، احساس و یا تصمیم آنی نگیرید