2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاید😶

73 بازدید | 12 پست

بچه هایه فالگیری سیدی چیزی رومیشناسید ک تلفنی بتونم ازش یه دونه سوال بپرسم درمورد مشکلم جوابموبده.البته رایگان اینا ک پول میگیرن بهشون اعتقادندارم.خیلی دلم گرفته اگه سراغ داریدبگیدتولوخدا😢

❤یه روز خوبم میاد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مجبورم اخه

کار فالگیر ها نمیگیره مگر فالگیر آیه های قرآن رو با نجاست بر عکس کنه و.... شما همچین کسی رو قبول دارید؟؟؟؟ 

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
2740
کار فالگیر ها نمیگیره مگر فالگیر آیه های قرآن رو با نجاست بر عکس کنه و.... شما همچین کسی رو قبول دار ...

من دعا ک نمیخام بگیرم.فقط میخام یه سوال ازش بپرسم 

❤یه روز خوبم میاد❤

سوال هم نپرس به ضررته

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

کلا بهتره سوال هم نپرسی

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم