2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم خیلی به زن و دختر ها نگاه میکنه چه کار کنم😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 37 پست
خداصبرت بده عزیزم. این خصلتشونه نمیشه کاریش کرد اتفاقا زنایی که به خودشون میرسن شوهراشون بدترن. دختر ...

واقعا موافقم .بعضیاشون کارشون به جای باریک هم میرسه .به نظرت چارش چیه ؟کاش در مورد چارش صحبت کنیم .نه فقط مشکل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداصبرت بده عزیزم. این خصلتشونه نمیشه کاریش کرد اتفاقا زنایی که به خودشون میرسن شوهراشون بدترن. دختر ...

حالا دیدی زنایی که زیاد زیبا نیستن  چه شوهراشون سر به راهن

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
مثلا اونی که نمیگه بی کلاسه؟؟!  این از اون حرفا بودا

رفتیم درمانگاه من سرما خورده بودم رو برو منشی نشسته بودیم شوهرم از منشی چشم برنداشت منشی نگاه نمی کرد ولی دوبار نگاش کرد متوجه شد شوهرم زیادی نگاش میکنه

2731
خیلی سخته من خودم چادری 

وای خدا صبرت بده

منم چادریم ماهم ب وسیله معرف باهم اشنا شدیم و دوست نبودیم ب هیچ وجه...

اصلا نمیتونم تحمل کنم همسرم این خصلتو داشته باشه.خدایی نکرده....

باید رو ایمان همسرت متمرکز شی

البته با اون طرز فکر ک گفتی گفته مگه من بی کلاسم فکرکنم موضوع ریشه ای تر از ایناست

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
ی بار دعوا کردیم بهم گفت زن میخواستم چکار ی خانم میبردم شمال ۵۰ میدادم بهتر بود

ای خاک بر سرم😐😐😐😐 وای چه گستاخ 

برا همینه میگن یه مدت دوستی خوبه

اصلا معلوم نمیشه .طرف بعد ۱۷ سال زندگی سالم خیانت میکنه 

خیانت که بحثش جداس 

ولی این چشم چرونیا معلوم میشه عزیزم 

که طزف چشمش میچرخه یا نه و اینکه چقدر با زنا راحته

آره واقعا بعضی وقت ها لجم میگیره میرم بیرون آرایش میکنم به خودم میرسم چکار کنم دلم به آرایش خوشه

ان شاالله خدا کمکتون کنه❤

خیانت که بحثش جداس  ولی این چشم چرونیا معلوم میشه عزیزم  که طزف چشمش میچرخه یا نه و اینک ...

فقط نگاه زن ها میکنه زیادم نگاه میکنه 

خیانتی ازش ندیدم شماره ناشناس هم رو گوشیش ندیدم گوشیش همش تو خونه افتاده نگاه هم نمیکنه؟ من اسرار کردم تل نصب کنم گفت میخوام چکار 

ولی نگاه کردن هاش چیه

خیلی سخته من خودم چادری 

خب باشی عزیزم زیبایی و به خود رسیدن چادری و مانتویی نداره. بهش بگو بگو من اذیت میشم ازین‌کارت یه بار جلوش دراد تا بفهمه کارش اشتباههه

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2706