2737
2734
عنوان

بچه ها شوهرم خیلی به زن و دختر ها نگاه میکنه چه کار کنم😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 37 پست
خب باشی عزیزم زیبایی و به خود رسیدن چادری و مانتویی نداره. بهش بگو بگو من اذیت میشم ازین‌کارت یه بار ...

بهش گفتم سرت پایین بنداز وقتی میری مغازت 

میگه من زن دارم به کسی نگاه نمیکنم میگه ی موی تو رو به صد تا مانتویی نمیدم 

ولی من باور نمیکنم

واقعا موافقم .بعضیاشون کارشون به جای باریک هم میرسه .به نظرت چارش چیه ؟کاش در مورد چارش صحبت کنیم .ن ...

چارش اینه واقعا رک و‌ پوست کنده باهاشون صحبت کنی هر چی جلو این افراد کوتاه بیای بدتر میشن. 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم سرت پایین بنداز وقتی میری مغازت  میگه من زن دارم به کسی نگاه نمیکنم میگه ی موی تو رو ...

شاید درست میگه عزیزم بعضی مردا منظوری ندارن. ولی جلوش کوتاه نیاد اگه هر موردی دیدی یه جورباهاش رفتار کن که ازین کارا نکنه. زن داداش من نمیذاره داداشم سریال ترکی ببینه چون زناشون خوشگلن😁داداشم‌بیچاره میترسه😁

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
ان شاالله خدا کمکتون کنه❤

نمیزاره زیاد برم بیرون میگه دور و زمونه خرابه فلانی شوهر داره با صد نفره 

میگم به من چه 

خیلی روم حساسه همش گوشیم چک میکنه 

من زیاد با مامانم پیام میدم 

هی میگه کی پیام داد

میگم خوب مامانمه

2731
بهش گفتم سرت پایین بنداز وقتی میری مغازت  میگه من زن دارم به کسی نگاه نمیکنم میگه ی موی تو رو ...

شوهر منم از این حرفا میزنه ولی بعضی وقتها متوجه میشم که به زنها نگاه میکنه.البته خودش میگه تو اشتباه میکنی.

البته برای من اصلا مهم نیست.چون چیزی از ارزشهای من کم نمیکنه

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
نمیزاره زیاد برم بیرون میگه دور و زمونه خرابه فلانی شوهر داره با صد نفره  میگم به من چه  ...

شوهر منم خیلی بهم گیر میده.به نظر من مردی که خودش به زنهای دیگه نگاه بد داره زنشو محدود میکنه چون فکر میکنه همه ی مردا لنگه ی خودشن

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
نمیزاره زیاد برم بیرون میگه دور و زمونه خرابه فلانی شوهر داره با صد نفره  میگم به من چه  ...

به نظرم با مشاوره صحبت کن 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2738