2737
2734
عنوان

كدوم غذا رو.خيلى خوب و خوشمزه درست مى كنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 56 پست

جدا از دستورپخت وطرزتهیه،من اعتقاد دارم بعضیا واقعادستشون یجور دیگه اس،مثلاخاله ام حتی نیمروی ساده ای که درست میکنه هم بینهایت خوشمزه اس 😋😋😋😋

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه اونا که گفتن دستپختشون خوبه دستورشم بگن دیگه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
جدا از دستورپخت وطرزتهیه،من اعتقاد دارم بعضیا واقعادستشون یجور دیگه اس،مثلامن خاله ام حتی نیمروی ساد ...

منم موافقم .

عمه.ى منم اينجوريه

كاش ميشد دست اتفاق را گرفت، تا نيفتد...!
2728

من آبگوشتم عالیه محاله کسی دوس نداشته باشه

از گوشت گوسفندی با استخوان  و دنبه استفاده میکنم نخود رو از شب قبل میخیسونم نخود و پیاز درسته و گوشت رو میذارم تو زودپز میپزه بعد که پخت دنبه و پیازو کمی نخود رو میکوبم با گوشکوب رب و لیموی خورد شده و مرزه خشک و نمک و زردچوبه و فلفل سیاه میزنم بهش و دوباره قاطی آبگوشت میکنم سیب زمینی هم پوست میگیرمو درسته میندازم توش درش رو میبندم با حرارت کم خوب جابیوفته سیب زمینیام پخته میشن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
میشه دستور ته چین رو بدی؟    خواهش

من برا دو نفر اینجوری درست میکنم 

مرغ و اول میزارم بپزه بعد ریش ریش میکنم 

زرشکم از قبل اماده کردم تف دادم 

دو پیمانه برنجو ابکش میکنم بعد دو تا زرده تخم مرغ نمک کمی فلفل ۴ قاشق تقریبا ماست شیرین و سفت و زعفرون اینا رو باهم قاطی میکنم و برنجو اضافه میکنم بهشون مایعت نباید خیلی شل و ابکی باشه یا خیلی سفت 

بعد توی ماهیتابه نچسب روغن بریز و نصف مایه برنجتو بریز قشنگ صافش کن مرغ و زرشک و اضافه کن یک دست بریز بعدم بقیه برنجا همه رو صاف کن و با پشت قاشق یکم فشاربده 

ی بیست دقه باشه با شعله کم بعد برش گردون البته اول کنارشو با قاشق از ماهیتابه جدا کن

تقریبا همه چی عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706