2737
2739
عنوان

خونه زن بابامم

253 بازدید | 13 پست

اولین باره میام

امروز بابام و زن بابام اومدن منو آوردن خونشون

تازه عروسی کردم

فک نمیکردم کنار بیام

ولی الان میگم روزگاره دیگه

چه دنیاییه...

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا بهتون سلامتی بده پدرت هم‌حق داره تنهایی خیلی وحشتناکه واسشون ارزوی خوشبختی کن میدونم سخته ولللی تلاشتو بکن ان شالله هم شما هم پدرتون خوشبخت باشن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

یکی از فامیلای ما زنش فوت شد هفت سال مجرد موند و تمام بچه هاشو فرستاد خونه بخت بعدش ازدواج کرد الان تمام بچه هاش ازش شاکی ان حتی رفت وامد نمیکنن بنظرم اینم یکم بی انصافیه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
یکی از فامیلای ما زنش فوت شد هفت سال مجرد موند و تمام بچه هاشو فرستاد خونه بخت بعدش ازدواج کرد الان ...

منم یکی از خواهرامم با پدرم قهره😕هر چی میگیم بابا کوتاه بیا پدرمونه اون مارو ساخته

ما کی باشیم تو کارش دخالت کنیم جلو مردم زشته دعوا....ولی کو گوش شنوا

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
2738

من  ک نمیدونستم اون زن بابامه کل عمرم و بهش گفتم مامان تازه اسمشم تو شناسنامم هست بابام گرفته دگ ک نفهمم اون مادرم نیست ولی خیلی بلاها سرم آوردن و خیلی اذیتم کردن اگ میدونستم زن بابامه ک این قد دستش باز نبود آزارم بده مامانم رو هم نمیشناسم ن میخوام بشناسم دگ مهم نیست توام بهش فک نکن تو هر شرایطی خداتو شکر کن جدی میگم کاری بکن برای آیندت برو سرکار اگ صفر هستی مثل من از ی جا شرو کن ک با حسرت هیچی درست نمیشه 

منم یکی از خواهرامم با پدرم قهره😕هر چی میگیم بابا کوتاه بیا پدرمونه اون مارو ساخته ما کی باشیم تو ...

اخه مرد جماعت نمیتونه ک خودش ب تمام کاراش برسه باید یکی باشه ک تر و خشکش کنه براش غذا بپزه لباساشو بشوره خواهرتم کوتاه میاد الان واسش سخته

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
من  ک نمیدونستم اون زن بابامه کل عمرم و بهش گفتم مامان تازه اسمشم تو شناسنامم هست بابام گرفته د ...

فکر می کنی واسه ما که مادرمون زاییده و بزرگمون کرده دنیا گلستون بوده، مامان و زن بابا نداره فقط زن بابا اسمش بد در رفته، من به اندازه یه زندانی گوانتانامو از مادرم آزار جسمی و روحی دیدم ولی چه میشه کرد گاهی حس می کنم به اندازه تک به تک ثانیه های زندگیم ازش بیزارم اما فیلم بازی می کنم براش میزارم تو دنیای مادرنمونه خودش غرق باشه. با خیلی های دیگه هم حرف زدم اونا هم حس منو دارن پس تو هم با ماها فرقی ندتری خودتو آزار نده

فکر می کنی واسه ما که مادرمون زاییده و بزرگمون کرده دنیا گلستون بوده، مامان و زن بابا نداره فقط زن ب ...

اولا نمیدونی چ بلاهایی سر من اومده ک زود قضاوت میکنی نامادری بهونه اعتیاد و خراب کردن زندگی دیگران و کارای دگ واسه من نبوده هرگز برعکس خیلیا ک جبهه میگیری نه خودم و آزار دادم نه طلب ترحم کردم ولی این ی سایت همدردیه ن جای دعوا ولی مادرت جلو پیشرفتت و که نگرفته به معنای واقعی گرفته ک مبادا از بچه های خودش بهتر باشی وقتی با همسرت دعوا میکنی خونش رات نده بدشم فک کنی مادرت رات نمیده و چیزای خیلی بدتر   گفتنی نیست اگ واقعا همچین کارای باهات کرده اگ به جات بودم به اسم صداش میکردم به هیچیم تظاهر نمیکردم چون هیچ کس حق نداره روح تو آلوده کنه حتی پدر و مادر راستش از وقتی فهمیدم اون مادرم نبوده خوشحال ترم چون به زودی برا همیشه باهاش قطع رابطه میکنم و آرامشی ک ازم گرفته بود برمیگرده و این در مورد مادر آدم به راحتی ممکن نیست ولی توام خودتو آزار نده واقعا😐