2737
2739
عنوان

اقدام بارداری

76 بازدید | 17 پست

سلام دوستای گلم من ماه قبل یه روز پری شدم این ماه هم ۶ روزه از وقتم گذشته پری نشدم روی سینم رگ های سبز اومده و نوک سینه هام متورم شده و درد میکنه احتمال داره من باردار باشم ؟

۴ ساله منتظرم و راستی تا حالا چندبار شده که عقب بیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رگ سبز روی سینه از علائم‌ بارداریه؟

منم اقدامم الان نگاه کردم رنگ سبز و آبی مانند دارم ولی درد نمیکنه سینه م

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

انشالله خدا همين ماه دامنتو سبز ميكنه🙏🏻

ولي چرا يه آزمايش خون نميدي كه خيالت راحت بشه؟

نميخوام دلتو خالي كنم ولي منم زماني كه تو اقدام بودم از اضطراب نتيجه هم هرماه عقب مينداختم و هم دنبال علايم بودم همش، ولي ماهي كه باردار شدم هيچ علامتي نداشتم و فقط تب كرده بودم 😕

تغييرات سينه هم معمولا از اخراي ماه سوم شروع ميشه نه از اولش

خداجونم مراقب پسرم ، نینی تودلم و  همه كوچولوهاي دنيا باش🙏🏻❤️
2738

من خیلی وقته بی خیال شدم دنبال علایم اینا نیستم ولی همیشه منظمه در طول ۴ سال ۳ بار اینا فک کنم عقب انداختم که اونم تغییر فصل بوده الانم میترسم برم آز بدم ۶ روزه از وقتم گذشته بعضی وقتا درد میگیرم فک میکنم الان پری بشم ولی نشدم سینه هام خیلی شدید درد داره 

پری تو هم عقب افتاده ؟

نه هنوز ۱ هفته مونده به پریودم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706