2737
2739
عنوان

روکین؟؟

723 بازدید | 18 پست

بچه ها کسی روکین مصزف کرده ک روی ترشحاتش اثر بزاره؟؟؟البته من هنوز روزای اخر پری هستم یکم وازنمو خشک کرده حس میکنم و ترشحات شبیه دستمال کاغذی شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از قبل عید تاالان دارم میخورم تغییر بدی نکردم

نمیدونم دیگ چکار کنم خستم 

دکتر رفتم قبل مصرف روکین قرصهاشم خوردم خوب شدم باز عود کرد دکتر خر گفت زل شستشو رو هرروز استفاده کن شاید بخاطر اونه الان دکتراس دیگ میگن هفته ای دوبار کافیه یا شامپو بچه برند خارجی فقط..

تو جوش شیرین بشینم خوبه؟؟ی ذره ترشحات فقط دارم همون رو اعصابه

2728
من دفعه اولمه میخوام شروع کنم بخورم🤨

منم همینطور ولی خوشبختانه من خالت تهوع و.. نداشتم از روز اول بخور و اینک تا ی هفته رابطه نداشته باش بعدش اثرشو میزاره فقط باید ب موقع بخوری مثل یاز و.. نیست ک تا دو ساعت هم بشه اشکال نداره روکین راس ساعت

نمیدونم دیگ چکار کنم خستم  دکتر رفتم قبل مصرف روکین قرصهاشم خوردم خوب شدم باز عود کرد دکتر خر ...

معاینه شدی عفونته؟اگه آره که درمان کن بادارو تاخوب بشی ،آخه هر ترشحی که بدنیست وحتی لازمه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2740
معاینه شدی عفونته؟اگه آره که درمان کن بادارو تاخوب بشی ،آخه هر ترشحی که بدنیست وحتی لازمه

حالت خشکه واژنم الان مثل تیک تیک دستمال کاغذیه نمیددنم هنوز تو پری هستم روزای اخرمه 

معاینه تازگی نه یه دو هفته پیش شدم گفت عفونتت خیلی کمه ی دارو داد نمیدونم فکر کنم خوب نشدم 

به هرحال فکر نمیکنم برای قرص روکین باشه عزیزم،اگه ترشجاتت پنیری شکله وخارش داری قارچ داری که پماد واژینال کلوتریمازول خوب میشی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
یعنی اگه واسه جلوگیری بخوام ادامه بدم روالش فرق داره؟!

واسه جلوگیری باید از روز اول پری بخوری تو ی ساعت معین شب باشه بهتره ..بعد اینک تا یک هفته یا رابطه نداشته باش یا با کاندوم یا جلوگیری طبیعی باشه تو هفته اول 

2706