2733
2739

تا حالا واس ترک اقدام نکرده

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من

الکی گفتم😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
نه هرچی میگم میگه برج 11 ترک میکنم

زیاد مجبورش نکن تا ۱۱صبر کن اگه ترک نکرد بعدش جدی باهاش برخورد کن مواد ی چیزیه ک باید ازش سیر بشه وگرنه اگه بزور ترکش بدی بازم لغزش میکنه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2738
نه هرچی میگم میگه برج 11 ترک میکنم

دروغ میگه 

شوهر من اعتیاد به شیشه داشت شش سال پیش ترک کرد 

پتج سال پاک بود الان حدود یک ساله فهمیدم تریاک میکشه 

خیلی باهاش حرف زدم خانوادشو واسطه گردم ولی بی فایده بود میگه من ضرری به شما نمی رسونم

شوهر منم به تریاک اعتیاد داره  سر کار میره همه چیز زندگیمونم عادی ولی تریاک میکشه😭 ازربوش می ...

منم ازبوش میفهمم ماهم عادی زندگیمون خداراشکر وضعمان خوب ولی مشکل همین تریاک ست بدم میاد یچه داری؟ 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
من کناراومدم باش کسی ک نخوادترک کنه خودتوبکشی هم ترک نمیکنه پس چ بهترک بشینه توخونه بکشه چون مردی ک ...

همسر شما هم به تریاک اعتیاد داره؟ 

شوهرم توی خونه نمیکشه ولی میدونم تنها میکشه اهل رفیق بازی نیست

زیاد مجبورش نکن تا ۱۱صبر کن اگه ترک نکرد بعدش جدی باهاش برخورد کن مواد ی چیزیه ک باید ازش سیر بشه وگ ...

آره اونم میگه بزار خودم خسته شم 

دروغ میگه  شوهر من اعتیاد به شیشه داشت شش سال پیش ترک کرد  پتج سال پاک بود الان حدود یک ...

اونم میگه مگه چه ضرری بهتون میرسونم من کی اذیتتون کردم

منم ازبوش میفهمم ماهم عادی زندگیمون خداراشکر وضعمان خوب ولی مشکل همین تریاک ست بدم میاد یچه داری؟&nb ...

اره وقتی برای اولین بار شش سال پیش ترک کرد یک سال بعدش بهش اعتماد کردم بچه دار شدم یه پسر شش ساله دارم خیلی پدر خوبیه 

وضع مالیمونم متوسطه ولی هضمش برام سخته ولی راه چاره ای ندارم 

میترسم اعتیادش بیشتر بشه

2706