2733
2734
عنوان

برای تربیت بچتون چه کارهایی انجام دادین؟حتی شده کوچکترین کارم بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 4012 بازدید | 251 پست
من و همسرم هیچ وقت دروغ نمیگیم حرف زشت نمیزنیم نمازمون اول وقته به پدر مادرمون احترام زیاد میذاری ...

خوش بحالتون خداروشکر عزیزم امیدوارم بچه منم همینطوربشه

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازش بخواید که به جا قهر صحبت کنه به جا گریه و دادو بیداد صحبت کنه ادامه داد بگید گوش نمیدم مامان تا درست صحبت کنی اینجوری یاد میگیره که زورگو نباشه برا کاراش توضیح بده.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
مثلا اگ کاربدی کنه سکوت کنی ازکجامیفهمه اوت کاربده؟

سکوت کردن به این معنا نیست که گوشزد نمیکنم...اون حلظه چون عصبانی ام نمیخواد کار اشتباهی کنم(البته به تازگی دارم تمرین آروم بودن میکنم)بعد دوسه دقیقه میگم مامان این کارتو دوس نداشت...یا میگم این کار بده با یه اخم کوچیک و تنهاش میزارم...من چون ۲۴ ساعته بهش چسپیدم کقتی تنهاش میزارم میفهمه چی بهچیه

[QUOTE=102071701]چندتاازقانونا 

مثلا حتما قبل خواب مسواک بزنن لباس خواب بپوشن به همه شب بخیر میگن حتماااا کتاب میخونن و بعد میخوابن

یاد گرفتن که فقط سر ماه که باباشون حقوق گرفت میتونن ۱ اسباب بازی یا ۱ کتاب بخرن

یاد گرفتن که وقتی شهربازی میریم میتونن از ۲ تا وسیله بازی استفاده کنن نه بیشتر

یاد گرفتن که بعد غذا حتما دست و صورتشون رو بشورن و تشکر کنن 

یاد گرفتن بعد از ظهرا با من خونه رو مرتب کنن اونا جنع میکننو گردگیری من جارو و ظرف

بزرگه ۸ کوچیکه ۵ سالشونه

اول اینا قانون بود بعد یه مدت اتوماتیک و بدون اینکه بگم انجلم میدن

2738

تشویقش کنید بگید فلان کار بکنی جایزش اینه که بدونه برا بدست اوردن هر چیز با ارزشی نباید گریه کنه قهر کنه لوس بشه باید تلاش کنه و کار مثبتی انجام بده‌

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

نظم بهش یاد بدید چه دختر چه پسر بگید بیا با هم وسایلت جمع کنیم کمک مامان دستش بگیرید کمک کنه. 

هرجا میگه همه خوششون میاد و دیگه تو کل فامیل بزرگ وکوچیک همینجور با احترام صداش میزنن😄

خودت ازاول یادش دادی یاصداش زدی باخانوم که به هنه میگه؟

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.
2706