2737
2734
عنوان

شوهرم‌ میگه من خجالت می کشم..!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 94 پست
بگو با خودمون خوراکی میبریم مثلا برید بیرون با میوه برگردید یه شب شام بقیه رو مهمون کنید مثلا بگو هو ...

مامان و بابام خیلی ناراحت میشن اینجور

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به همسرت اعتماد کن . وقتی مسئولیت پدیره بهش احترام بزار و دکش کن. بحث خانم برادرت فرق داره شاید شاغل نیست. ولی اینکه شوهر خواهرت همش اونجاست الزامی بوجود نمیاره که ادم خوبی باشه و حیانت نکنه. و نبود شوهرت هم لزوما باعث خیانت نمیشه. تو کمتر بمون خونه پدرت

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

اولا واقعا شوهرت درکش میرسه وشرایط رو درک میکنه..شوهرمنم میگه روم نمیشه بمونم خونه بابات اینا.خواهر منم زیادمیره

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2731

من دوتا کوچه با پدرم فاصله دارم اما شوهرم بیشتر از یه وعده نمیاد اونم باید زنگ بزنن دعوتش کنن

میگه خودت هر وقتی خواستی بری برو

اما من روم نمیشه زیاد بیام

فوقش بعضی شبا میریم شب نشینی اونم کلی میوه و خوراکی میخره میگه دست خالی بده

خانوادگی ب چتربازی علاقه دارید ؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
شوهرت واقعا حق داره و خیلی با حیا و اداب دونه ..... این نشونه یتربیت درستشه واقعااا قدرش و بدون  ...

اخه پس من چکارکنم 

از طرفین پدر شوهرم دوست نداره یه شب پسرش خونه پدرزن بمونه 

اون دیگه خیلی بدتره

2738

سلام خانمی مردها رو نباید تنها بگذارن هر کس طوری زندگی میکنه میدونم سخته آدم خسته میشه از تنها خونه بودن ولی چیکار میتونی بکنی چون خیلی از این موارد که خانم آقا رو تنها گذاشت آقا هم چی بگم خیانت کرد پس خواهر به فکر زندگیت باش چون هرکس به فکر زندگی خودش هست

حالا ک موذبه بهش بگو وقتی میرین شوهرت یه بخشی از خرید خونه بکنه مثلا میوه ها چیزایی ک مامانت لازم د ...

وای مامانم و نشناختی 

باید هرچی خریدیم حساب کنه وگرنه دفعه بعدی نمیخوره چیزی بخریم

سلام خانمی مردها رو نباید تنها بگذارن هر کس طوری زندگی میکنه میدونم سخته آدم خسته میشه از تنها خونه ...

پس مامان مینا چی؟

یروز می رسه ک دیگه نیستشون

نه خیلی نامحسوس اینکارو بکنید یهو نرید یه عالمه چیز بیارید مثلا بستنی هندونه خربزه یه شب شام شیرینی ...

بابام‌خیلی دست ودلباز 

همیشه می ریم خونه پر از میوس

خوبه که شوهرت همینقدر ادب و حیا داره که خودشو خونه پدرزنش تلپ نکنه . شما هم باید خودتو با این شرایط وفق بدی بالاخره همسرت اولویته و خونه زندگیتم جای دیگه ست دوروز دیگه هم بچه ت دنیا میاد باید عادت کنی که تو خونه خودت و مستقلا بچه تو بزرگ کنی . همین که هرچندوقت دوسه روز برین خونه پدرت کافیه دیگه خواهرتم اشتباه میکنه که از تیر ماه رفته اونجا پس دیگه چرا ازدواج کرده تازه شوهرشم با دست خودش پررو میکنه . 

2706