2737
2739
عنوان

شوهرم‌ میگه من خجالت می کشم..!!!

1704 بازدید | 94 پست

خواهرم و شوهرش مثل ما از خانه ی پدریم فاصله دارن 

ما یه شهریم اونا یه شهر بابامیناهم یه شهردیگه

از اواخر تیر تا الان خونه ی مامانمینا بودن باهم فقط شوهرش یک هفته ده روز رفت و برگشت 

منم چون دوست دارم اونجا باشم دو هفته رفتم موندم 

اما شوهرم کار داشت و نبود کلا دوسه روز موند ک خونه باباشینانم رفت 

بهش میگم بیا یه هفته مرخصی بگیر ماهم بریم اونجا بمونیم یکم من مردم از بس خونه تنها بودم.میگه من خجالت می کشم خرج خودمو زنم و بابا بده 

میگم بابام از خداشه مابریم میگه نه نمیام 

مرخصی میگیرم سفرم‌چون بارداری نمیتونیم بریم 

می مونم خونه پیشت 

اخه این چه فایده 

یعنی چی روم نمیشه

هر موقع برم خودم تنها اونجا باشم خواهرم با شوهرش داداشم باخانومش من تنها چون کار داره 

خیلی سخته 

چکارکنم من اخه دوستان میگن خیلی تنها نرو زیر سرش بلند میشه 

میشه مگه قید خونه بابام و بزنم؟

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به بابات بگو زنگ بزنه دعوت کنه بگه بیاید 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728

اگر به شوهرت اطمینان داری 

به نظرم خیلی مرد خوبیه کهاینجوری میگه 

کار شوهرخواهرت واقعا زشته

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

عزیزم پدر مادرت خیلی مهربونن یا مراعات میکنن بالاخره با این خرج و مخارج اون دامادتون هم کارش درست نیس. شوهرت بیاد دوروز بمونه دیگه زیاد نیس که.بگو بابام گفته دفعه بعد با شوهرت بیا

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

قید خونه و بابات نزن ولی خب چند هفته موندن کلا منم نمیپسندم. راستش فکرم شبیه شوهرت ‌ آدم دستش تو سفره نمیره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من شوهرم میریم خونه پدرم اینا یه شب شام همه رو میبره بیرون یا بستنی میاره هله هوله اینحوری راحته

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706